2733
2734
عنوان

مدرسه غیرانتفاعی کرمان

2651 بازدید | 8 پست

سلام خانمای کرمانی عزیز...میخام برای کلاس اول دخترم ثبتنام کنم اول نمیدونم مدرسه دولتی بهتره یاغیرانتفاعی بعد کسی ازدبستان دخترانه امام هادی خیابان جهاد اطلاعی داره که خوبه یانه؟؟ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام عزیزم من خودم چند سال تو یکی از بهترین مدارس غیرانتفاعی معلم بودم ولی اصلا و به هیچ وجه بچهام مدرسه غیرانتفاعی نمیفرستیم. یه مدرسه دولتی هست کنار آموزشگاه زبان سیمین پشت باشگاه پاس خیلی خوبه و خواهرم خیلی راضی بود، منم احتمالا برا دوسال آینده دخترمو ببرم اونجا. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم من خودم چند سال تو یکی از بهترین مدارس غیرانتفاعی معلم بودم ولی اصلا و به هیچ وجه بچهام م ...

ممنون ازراهنماییتون عزیزم..امامن خیلی حساس هستم مدرسه دولتی توهرکلاس بیشتراز۳۰نفردانش آموزهستش اونوقت معلم وقت میکنه به همشون رسیدگی داشته باشه؟؟

2731
ممنون ازراهنماییتون عزیزم..امامن خیلی حساس هستم مدرسه دولتی توهرکلاس بیشتراز۳۰نفردانش آموزهستش اونوق ...

عیب مدارس دولتی همین تعداد زیادشون هست اما الان پسرم تو یکی از بهترین مدارس دولتی کرمان داره درس میخونه و خوبیش اینه که معلمان اینجا کلی تجربه دارن و خیلی به بچها رسیدگی میکنن. مدارس غیردولتی فقط براشون پولی که میگیرن مهمه دیگه کاری ندارن ببینن این بچه داره درست تربیت میشه یا درسش رو کامل فهمیده

عیب مدارس دولتی همین تعداد زیادشون هست اما الان پسرم تو یکی از بهترین مدارس دولتی کرمان داره درس میخ ...

مدرسه دخترانه ای که شمامیگین کنارآموزشگاه سیمین هستش مگه فقط همون محدوده خودش روثبتنام نمیکنه؟؟یا آزمونی چیزی داره؟لطف میکنیداسم دبستان روبگید

2738