2737
2734

بشین قشنگ باش حرف بزن بگو خدایی نکرده زبونم لال تو نباشی منو بچم دستمون ب جایی بند نیست از فقر و نداری ناپدری بیارم بالاسر بچم 

من ب شوهرم گفتم خونه من مال تو و بچمونه که خیالش راحت شه مال تو هم مال منو بچمونه بااینکه چندبار تهدید ب طلاقشم کردم ولی چون باهم ب دست آوردیم زد ب نام من خدایی من بیشتر از اون سهم گذاشتم یه خانمی بود تو نی نی سایت شوهرش فوت کرده بود میگفت دستم ب هیچ جا بند نیست و... براش میخوندم که اینجوری شده خانواده شوهرش ادعای ارث کردن و... با زبون نرمش کن حداقل ب اسم خودش بزنه حتی اگه شده قهر کن

پسرم همه دنیام 😘💋💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وکالت نامه با مرگ صاحب ملک باطل میشه

نه عزیزم یه جور واکالت نامه هست که تنظیم میشه بین دو نفر . که مثلا میگه اگه برای هر کدوم از طرفین اتفاقی بیوفته این ملک به مثلا ورثه طرف اول معامله تعلق می گیره. داداش من این کار رو کرده

2731
راس میگی شوما؟!

اره شوهر من اگه با من همچین کاری کنه یعنی به من اعتماد نداره  و زندگی که توش اعتماد نباشه با این شونه بزرگ موندن تو اون زندگی اشتباه محظه

خدا جون خودت جواب همه ي دل هاش شکسته رو بگير
2738
اره شوهر من اگه با من همچین کاری کنه یعنی به من اعتماد نداره  و زندگی که توش اعتماد نباشه با ای ...

آره عزیزم اگه بدونی چی میکشم سالهاست ولی آخراشه دیگه دارم یواش یواش تمومش میکنم این زندگیه نکبتیو برام دعا کن دوستم

آره عزیزم اگه بدونی چی میکشم سالهاست ولی آخراشه دیگه دارم یواش یواش تمومش میکنم این زندگیه نکبتیو بر ...

انشالله که خدا کمکت کنه 

خدا جون خودت جواب همه ي دل هاش شکسته رو بگير