2737
2734
عنوان

دوستن خواهشمندم کمک قرص اعصاب

| مشاهده متن کامل بحث + 21574 بازدید | 94 پست
اویل کا سیتالوپرام مصرف میکردی  بی خابی شدید نگرفته بودی؟ سیتالوپرام افسردگیتو بهتر کرد؟ دکت ...

عزیزم من سه روز اول خوب و عالی بودم بعد از سه روز حالت تهوع و سرگیجه و خواب شدید و بیقراری و افسردگی بیشتر و گریه های مداوم و فکر کردن های به گذشته و موضوعات بیهوده و ... به دکترم گفتم گفت عادیه تا شد سه ماه گفت پس بهت نساخت بعد اومد نورتریبتیلین داد و سه ماه خوردم عملا افسردگی و مشکلات گوارشی خوب  نشد بدتر شد 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اگر زندگیم را میخوای بدونی قسمتی ازش را برو تاپیک قبلیم بخون از بس همه از مشکلاتشون گفتند منم ...

میدونی مجبور باشی چون نتونی مادر بشی تا اخر عمرت مجرد بمونی یعنی چی با اینحال همه بهت بگن شبی عروسکای

میدونی مجبور باشی چون نتونی مادر بشی تا اخر عمرت مجرد بمونی یعنی چی با اینحال همه بهت بگن شبی عروسکا ...

متوجه منظورت نشدم چرا مادر نشم، چرا مجرد بمونم 

حالا مثلا مادر بشم تو این دنیایی که خودم زندگی نداشتم یکی دیگه را بدبخت کنم یا ازدواج کنم تو دنیایی که زن و شوهر به هم خیانت می کنند 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
2728
متوجه منظورت نشدم چرا مادر نشم، چرا مجرد بمونم  حالا مثلا مادر بشم تو این دنیایی که خودم زندگی ...

عزیزم شما رو نگفتم خودمو گفتم بخاطر افتادگیه رحم مجبورن رحممو دربیارن براهمین حالا که قرار بچه نداشت باشم مجردمیمونم

منم تهوع شدید داشتم، آخر متوجه شدم از اعصابم، فقط با قرص اعصاب خوب شدم. باید بخوری یه مدت یا یکی دوس ...

میگم راستی عزیزم چه مدت خوردی حالت خوب شد و بعد از قطع مشکلی به هم نزدی و در حین خوردن عوارضی نداشت برات؟ 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
عزیزم شما رو نگفتم خودمو گفتم بخاطر افتادگیه رحم مجبورن رحممو دربیارن براهمین حالا که قرار بچه نداشت ...

عزیزم نمیتونم درکتون کنم واقعا شاید اگر منم جای شما بودم ناراحت میشدم و شایدم نه 

خیلی دنیای بی رحمی داریم😔

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
2738
میگم راستی عزیزم چه مدت خوردی حالت خوب شد و بعد از قطع مشکلی به هم نزدی و در حین خوردن عوارضی نداشت ...

من بعد از یک سال به دکترم گفتم میخام باردار بشم حالمم خوبه، قرصمو میخام قطع کنم. کم کم قطع کردم بعد از 4 ماه دوباره استرس و فکر و خیال اومد واسم روده مم تحریک پذیر شد. دوباره قرص رو شروع کردم. الانم دارم میخورم. ولی این دفعه زلفت بهم داد. گفت واسه بارداری ضرر نداره

فک میکنم مشکلمون از استرس باشه. بدون قرص داغونم من. 

من خوب استرس دارم نمیگم ندارم ولی من خیلی گریه میکنم بدجور، پس هنوز قرص مصرف میکنید از کی شروع کردید مصرف کنید چه مدته دارید میخورید چه مدت بعد اثرشو دیدید و عوارضی براتون نداشته ممنون میشم برام بگیر ببخشید اینقدر سوال پرسیدم 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
من بعد از یک سال به دکترم گفتم میخام باردار بشم حالمم خوبه، قرصمو میخام قطع کنم. کم کم قطع کردم بعد ...

اهان عزیزم ممنون که جوابم را دادید 🌸🙏😘😘😘

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
من بعد از یک سال به دکترم گفتم میخام باردار بشم حالمم خوبه، قرصمو میخام قطع کنم. کم کم قطع کردم بعد ...

پس به نظرت برم دکتر چون واقعا دارم با حالت تهوع داغون میشم من گریه خیلی میکنم و یه جورایی میگم خدایا کاشکی گریه میکردم ولی مشکل معده ای نداشتم من قبلا روده تحریک پذیر داشتم ولی الان جفتش شده 😔تحملم هم کم شده نمیدونم والا 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
پس به نظرت برم دکتر چون واقعا دارم با حالت تهوع داغون میشم من گریه خیلی میکنم و یه جورایی میگم خدایا ...

من از سال 95 شروع کردم به خوردن پاروکستین، منم تهوع شدید داشتم و استرس و وسواس فکری، دمپریدون و داروهای معده هم موقتی منو خوب میکردن، سردرد و همه چی هم بهم اضافه شده بود. بعد متوجه شدن دکترا از اعصابه. دکتر اعصاب رفتم پاروکستین بهم داد. بعد از 20 روز همه مریضیم رفت بدنم همه چیش نرمال شد. ایقد دکترمو دعا کردم. الانم زلفت میخورم. 

دکتر خوب برو من خواهرم برسردرد خفیف بهش دادن و بعد معتادش کرذن که یه دکتر خوب بهش گف تا اخر عمرت بای ...

عزیزم من مشکل معده ای دارم فتق هیات علمی، رفلاکس شدید، ورم شدید، التهاب شدید، زخم سطحی، علایمم حالت تهوع شدید دایمی، برگردوندن مقدار غذا یا نوشیدنی، و... 

من چون دیر رفتم دکتر افسردگی گرفتم و افسردگی باعث بدتر شدن معدم و معدم باعث بدتر شدن افسردگیم شده من همش گریه میکنم بخاطر مشکلاتم و بیماریم یعنی به نظرت دکتر اعصاب نرم؟ 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
من از سال 95 شروع کردم به خوردن پاروکستین، منم تهوع شدید داشتم و استرس و وسواس فکری، دمپریدون و دارو ...

وای خداروشکر انشالله منم خوب بشم پس برم منم دیگه دس دس نکنم دعا کن برام عزیزم ممنون بابت این قدر راهنمایی و صحبت کردن انشالله که همیشه شاد و سلامت باشی و انشالله یه نی نی سالم و خوشگل به دنیا بیاری😘

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
2706