2410
2553
عنوان

دوستن خواهشمندم کمک قرص اعصاب

| مشاهده متن کامل بحث + 21272 بازدید | 94 پست
من فکر کنم فلوکستین چون مشکل معده ای دارم نمیتونم بخورم چون من مشکل معده ای دارم استفراغ و حالت تهوع ...

اره رو اشتها خیلی تاثیر داره طوری که من صبونه میخورم دیگه تا عصر یک ذره هم احساس گرسنگی ندارم 

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!
دکتر خوب برو من خواهرم برسردرد خفیف بهش دادن و بعد معتادش کرذن که یه دکتر خوب بهش گف تا اخر عمرت بای ...

عزیزم من افسردگی نداشتم از بس خانوادم طول دادند که منو ببرند دکتر فوق تخصص گوارش و اندوسکوپی کنم شش ماه طول دادند از ابان تا حالا من داشتم زجر میکشیدم همش استفراغ و حالت تهوع و... بعد که اندو کردم گفتند فتق هیاتال، رفلاکس شدید، ورم شدید، زخم های سطحی معده کن که از بس طول دادند من افسردگی گرفتم افسردگی هم باعث بدتر شدن معدم میشه من به خدا خسته شدم همش حالت تهوع شدید دایمی 😭به خدا از زندگیم سیر شدم از اول عمرم تا حالا مریضی مریضی و خانواده هم همش منو دیر ببرن دکتر تا در به درتر بشم 😭به خدا اگر فقط افسردگی داشتم مثل قبلم یا بیخوابی یا سردرد نمی رفتم دکتر مثل قبل که نرفتم ولی معدمو داره داغون تر میکنه 😔

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم سه ماه سیتالوپرام خوردم افسردگیم بدتر شد قطع کردم و سه ماه هم نور تریبتیلین را خوردم افسردگیم ...

نه عزیزم اصلا دکتر و قطع نکن .ولی اگه میخوای ریشه ای افسردگیت رفع بشه از روانکاو کمک بگیر.هفتگی و طولانیه ولی درمانت ریشه ایه.قرص بیشتر مقطعی کمک میکنه

اره رو اشتها خیلی تاثیر داره طوری که من صبونه میخورم دیگه تا عصر یک ذره هم احساس گرسنگی ندارم 

وای ولی شما بخورید چون اگر معده خالی بمونه ورم معده و التهاب شدید معده میشه بد بدتر داغون میشه ادم

ممنوم عزیزم

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
2720
نه عزیزم اصلا دکتر و قطع نکن .ولی اگه میخوای ریشه ای افسردگیت رفع بشه از روانکاو کمک بگیر.هفتگی و طو ...

من رفتم روانشناس ولی فایده ای نداشت دکترم نمیدونم برم یا نه ولی من مشکل افسردگی داشتم ولی این سری معدم خراب شد و خانواده منو از ابان تا حالا دکتر نبردند و اندو نکردند و وقتی رفتم فهمیدم التهاب شدید، ورم شدید، رفلاکس شدید، زخم های سطحی، فتق هیاتال، دارم و چون دیر رفتم افسردگی شدید گرفتم و رو معدم هم تاثیر میزاره همش حالت تهوع شدید دایمی دارم خیلی بده داغونم 😭

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
من  یه مدت کوتاه مصرف کردم همش سردرد داشتم بین خواب بیداری بودم این حالت خوابم نمی برد

وای چه بد من اگر بیماری معده نداشتم و نمیگرفتم و یا زودتر دکتر میرفتم اینقدر افسردگی هم نمیگرفتم 😭

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
سلام صبح بخیر! سوالاتت خییییییییلییییییی کلیه! بعضی از دارو ها مثل همون نورتریپترین افزایش وزن داره ...

عزیزم من مشکل معده ای دارم ولی تو این پست کامل نمیشه براتون بگم درخواست دوستی میگم اگر تونستید کمکم کنید ممنون میشم

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
2714
وای چه بد من اگر بیماری معده نداشتم و نمیگرفتم و یا زودتر دکتر میرفتم اینقدر افسردگی هم نمیگرفتم 😭

تو فک می کنی خودت فقط مشگل داری بخدا مشگلات من‌صد برابر مشگلات توهسن یکیش افتادگیه رحم هست

نه تورو خدا زیر نظر پزشک قطع کن  قطع ناگهانی خیلی حال آدمی که هنوز خوب نشده رو خراب میکنه دکت ...

اویل کا سیتالوپرام مصرف میکردی 

بی خابی شدید نگرفته بودی؟

سیتالوپرام افسردگیتو بهتر کرد؟

دکتر بهم داد بیخابی شدید و حالت هتوع و سردرد و همچنین انگار کلم باد داشت منم بعد شیش روز نخوردم تو اون شیش روزم نصف سیتالوپرام ۲۰ رو خوردم

من تعجب میکنم اینایی که میگن چند ماه مصرف کردن سر خود قطع کردن بعضی وقتا همین قطع ناگهانی عوارض جبران ناپذیری داره

چشمانم را 
منم عزیزم خیلی وخیمه مشکل معده ای وحشتناک دارم و افسردگی شدید تازه افسردگی داره رو معدم هم تاثیر میز ...

خدا کمکت کنه 😍😍😍

مریم از قائم شهر بیاد بهم پیام بده.زن سابق شوهرمومیگم.مرسی.......    😉😉😉😉😉😉                                  .حالا خوب شد . 😐😐😐🤕😷😷😷😷😷
من معدم مشکل داره همش استفراغ و حالت تهوع شدید دایمی دارم وگرنه فقط بخاطر افسردگیم نمیخوام بخورم&nbs ...

منم تهوع شدید داشتم، آخر متوجه شدم از اعصابم، فقط با قرص اعصاب خوب شدم. باید بخوری یه مدت یا یکی دوسال. اگه نخوری روده تم به هم میریزه.. ولی دکتر خوبی برو. من با پاروکستین خوب شدم

تو فک می کنی خودت فقط مشگل داری بخدا مشگلات من‌صد برابر مشگلات توهسن یکیش افتادگیه رحم هست

عزیزم اگر زندگیم را میخوای بدونی قسمتی ازش را برو تاپیک قبلیم بخون از بس همه از مشکلاتشون گفتند منم کلا یه قسمتی از مشکلاتم را زدم تا همه نیان قضاوت کنند و از مشکلاتشون بگن هر کس مشکل داره مگه میشه مردم عادی مملکت مشکل نداشته باشند فقط کسایی مشکل ندارند که.... 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
منم تهوع شدید داشتم، آخر متوجه شدم از اعصابم، فقط با قرص اعصاب خوب شدم. باید بخوری یه مدت یا یکی دوس ...

عزیزم من هم رودم درگیره و هم معدم داغون شدم هی قبلا محل نذاشتم نذاشتم ولی دیگه الان داغون شدم ممنون که راهنماییم کردید و قضاوتم نکردید انشالله همیشه شاد و سلامت باشید 🌸🙏

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
2706