2733
2734

من بيست و دو فروردين پري شدم و اين ماه ميخوام اقدام كنم

بيايين با هم باشيم

اسسسستررررررسسسس

اونا که الان زاییدن😐😐😐

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اونا که الان زاییدن😐😐😐

کوفت غش کردم  🤣🤣

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
کوفت غش کردم  🤣🤣

😄😄😄

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2738

اشتباهی نوشی نود و هشت باید بنویسی...

من میخواسم مرداد اقدام کنم...برا تنظیم پریود قرص ال دی خوردم الان سه روزه تموم شده ولی پریود نمیشم.نکنه حامله باشم....دارم دیووونه میشم چند روزه..حالم بده من هنوز اماده نیسم

این نیز بگذرد!!!😏😏😏😏😏
کوفت غش کردم  🤣🤣

خو راس میگه😄باید می نوشت ۹۸

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
2706