2733
2734
عنوان

تروخدا اونایی که بچه دارید بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 707 بازدید | 56 پست
استعمال هرگونه عطر و گلاب و...برای نوزاد ومادر ممنوعه چون بچه بوی مادرشو گم میکنه و بیقرار میشه عزیط ...

به من گفتن چند قطره گلاب .چون گرممه باعث ارامش میشه من برای پسرم استفاده میکردم . ولی عطر ای دیگر رو استفاده نمیکنم ..حرف شما هم درسته

اینا رو گفتم که بدونی اصلا دوتا بچه مثل هم نیستن یکی خوش خواب میشه و یکی کم خواب که ظاهرا نی نی شما کم خوابه هفته ای یه بار بهش یه قاشق چایخوری ترنجبین یا شیر خشت بدین آروم میکنه و خوابس رو زیاد میکنه من به دخترم میدادم باید به زور بیدارش میکردم تاشیر بخوره

خدا جونم ممنونم که بازم یه هدیه ی با ارزش تو دلم گذاشتی قسمت همه ی منتظرا بشه آمین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسر اول منم شبا تا صبح بیدار بود التماسش میکردم که بخوابه تمام شب راه مببردمش شیر میدادم لالایی میگف ...

حق دارن بخدا کولیک و رفلاکس باهم یعنی فاجعه واقعا بنظرم از واجعه بدتره

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  

کلینیک تغذیه و رژیم درمانی

در این کانال سعی داریم مطالب مفید و درست در زمینه تغذیه سالم در اختیار شما خوبان قرار دهیم.

از این که با ما همراهید سپاس گزاریم.

در ضمن

برای دریافت انواع رژیم‌های چاقی، لاغری ، بارداری و شیردهی، ورزشکاری، کودک و نوجوان، سالمندان، افراد معلول و رژیم مخصوص بیماری‌های قلبی‌عروقی، کلیوی(سنگ های کلیه) ، دیابت، کبد چرب و بیماری‌های گوارشی و ...  به آیدی زیر پیام دهید.

Drzahrab@

پزشک مشاوره تغذیه ورژیم درمانی بامجوز تخصصی ورسمی از دانشگاه شهیدبهشتی

Drzahrab@

آدرس کانال :

http://t.me/dietclinicz/

2728
خداحفظش کنه هی روزگار داغ بچه به دل خیلی ها بود فک نمی کردم یه روزی داغشم به دل خودم بمون

انشاءالله ی شبم شما بیای اینجا تاپیک بزنی گریه کنی که خوابم میاد ولی بچم بیداره

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  
اینا رو گفتم که بدونی اصلا دوتا بچه مثل هم نیستن یکی خوش خواب میشه و یکی کم خواب که ظاهرا نی نی شما ...

منم میدادم ولی ی روز درمیون اونم نه اینقدر کم

ولی اگه بچه کولیک و رفلاکس داشته باشه خوب نیست تشدید میکنه منم نمیدونستم

2738

استارتر رفت که راههارو امتحان کنه بنده خدا الان هرکس هرچی بگه سریع انجام میده تا ی ساعت بتونه بخوابه  

منم برم بخوابم تا این فنقلی خودم بیدار نشده و کلا بیخوابم نکرده

روزای قبل میخوابید فقط شبانمیخوابید الان دیشب اصلا نخوابیده الانم نمیخوابه هرکاربگی انجام دادم ولی ن ...

عزیزم ما هم یه بار از دکتر پرسیدیم چکار کنیم شبا دور میخوبید وقتی نوزاد بود دکتر گفت چون تازه از دوره‌ی جنینی اومده خوابش تنظیم نیست باید شب زودتر چراغها را خاموش کنید که سیستم بدنش بفهمه شب شده و بخوابه

استارتر رفت که راههارو امتحان کنه بنده خدا الان هرکس هرچی بگه سریع انجام میده تا ی ساعت بتونه بخوابه ...

اره عزیزم همه راه ها رو امتحان کردم ولی فایده نداره نمیخوابه 😭😭

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...