2410
2553
عنوان

تروخدا اونایی که بچه دارید بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 702 بازدید | 56 پست
عزیزم چندروزپیش حمام بردیش؟

۳روزپیش ،  ۵روز یبار میبرمش

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بردم دکتر گفت کولیک داره باید صبرکنی تاخودش دوره ش رو بگذرونه. شبای قبل گریه میکرد بعدمیخوابید امشب ...

بذاری به عهده بعضی دکترا میگن بذار اینقد گریه کنه تا زبونم لال خفه بشن

گوش نده دورانش که باید طی بشه ولی میشه ارومترش کرد

همون قطره ک گفتم بگیر بده خیلی اروتر میشه

به منم میگفتن طی بشه طی بشه ولی اگه بچم زودتر برده بودم دکتر الان خوب شده بود دیگه عذابم نمیکشید

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  
لالایی اروم براش بخون بچه ها عاشق موسیقی ن گوش میدع بعدش میخوابه‌ بذارش گعواره ش رو پا نذار بعدا عاد ...

خب گهوارم که دردسره بخواد بره ی جایی مهمونی که نمیتونه اونو با خودش ببره همه جا ولی پاهاش حداقل همیشه باهاشه  

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  
2456

باروغن زیتون بدنشو ماساژ بده حتی سرشو. خوب سیرش کن. غذای نفاخ نخور .من فکرمیکنم بچه راحت نیست که نمیخوابه.قشنگ شکم و کتفاشو آروم ماساژبده.بعد بزار رو پاهات تکونش بده حتما میخوابه. پاهاتو دراز کن وبزاررو پاهات. تند تکون نده که بالا نیاره

بچم شیرخشکیه شیرخودمم یخورده میخوره ولی چون زیادنمیاددهنش ول میکنه ومجبور میشم بهش شیرخشک بدم، الان ...

نه عزیزم خوابش بیلد میخوابه دیگه نگران نباش 

راسی وقتایی که زیاد بهانه نداره شیرخودتو بش بده کم کم یاد میگیره واگه گشنه شه مجبور میشه شیرتو بخوره فک کنم واجب تر از خوابش شیر مادره که خیلی براش مفیده

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔
2714
بچم شیرخشکیه شیرخودمم یخورده میخوره ولی چون زیادنمیاددهنش ول میکنه ومجبور میشم بهش شیرخشک بدم، الان ...

خودتم قطره شیرافزا بخور غذای ابکی بخور ملاحظه کن ببین کدوم رو بیشتر شدنش اثر داره

سشوار هم که گفتم خیلی عالی جواب میده پسر من که با قطره و سشوار یکم اروم میشد تا ساعت پنج صبح گریه میکرد بچم

کاشکی شیرخودتو بش میدادی. منم پسرم اذیت میکرد وسینم نمیرفت تودهنش ولی کم کم یادگرفت

اول شیر خودت رو بده کامل بخوره بعد اگه سیر نشد شیر خشک وقطره دای کولیک بگیر براش من دوتا بچمم همینطوری اروم میکردم

💖💖من به تمام خواسته هام میرسم ...چون خدای بخشنده ای دارم 💖💖
اگه گریه نداشته نگران نباش گاهی بچه ها همینطوری میشن بعد روزا میخوابن  .اگه گلاب داری کمی روی ب ...

استعمال هرگونه عطر و گلاب و...برای نوزاد ومادر ممنوعه چون بچه بوی مادرشو گم میکنه و بیقرار میشه عزیطم 

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔

استارتر یکم بازیش بده خستش کن. شاید حالت تهوع داره اگه بالا بیاره راحت میشه.شاید شیرزیاد خورده مونده رو دلش بیچاره.بلندش کن یکم بگیر دستت حالت ایستاده البته یه دستتم زیر باسنش بزار. اینم امتحان کن ببین .امیدوارم خوب بشه وبخوابه

پسر اول منم شبا تا صبح بیدار بود التماسش میکردم که بخوابه تمام شب راه مببردمش شیر میدادم لالایی میگفتم رو پام میزاشتم اصلا فایده ای نداشت خواب روزشم که قربونس برم خرگوشی بود پشه پر میزد این بیدار میشد و گریههههه الان دخترم تا 40 روزگیش روزا خواب بود شبا جیغ و گریه و پدرم رو درآورد بردمش دکتر رفلاکس و کولیک داشت براش قطره ی کولیک الد داد که خیلی خوب بود یعنی یاعت 12 شب میسد من گریه میکردم که وای بازم شروع شد الان که 3 ماه و ده روزشه عادتش دادم اول یاعت 1:30 شب میخوابید بعد خوابش رو تنظیم کردم ساعت 12 شب بعدش 11:30 الان 10:30 دیگه خودش میخوابه البته تمام روز دختر خنده روییه ولی وای از ساعت 10:30 که یه دفعه 180 درجه عوض میسه و گریه و شیون راه میندازهبراش لالایی میخونم لباسش رو عوض میکنم نور اتاق رو ملایم میکنم آروم راه میرم و پشتش رو مایاژ میدم تا خوابش ببره

خدا جونم ممنونم که بازم یه هدیه ی با ارزش تو دلم گذاشتی قسمت همه ی منتظرا بشه آمین
2706