2726
عنوان

امسال سرنوشتتو قشنگتر رقم بزن

616 بازدید | 32 پست

🌞بسم الله الرحمن الرحمين🌞

#برنامه

به روزهاي پربركت ماه مبارك رمضان 🌙خيلي نزديك شديم

ديگه بايد خودمون رو به بهترين نحو اماده كنيم .

🎀ماهي كه تو يكي از شب هاي اين ماه سرنوشت يكسال اينده ما رقم ميخوره !

سرنوشت يكسال اينده ما بر اساس اعمال سال گذشته ما رقم ميخوره،

البته من شنيدم كه بر اساس اعمال سال گذشته ما برامون سقف پرواز و كف سقوط تعيين ميكنن و ظاهرا عبادات ما تو اين ماه باعث ميشه اين سقف پرواز و كف سقوطمون بالاتر بياد،ولي اينكه به اون سقف پرواز برسيم يا تا كف سقوط تنزل كنيم  رو بازهم اعمال سال اينده ما تعيين ميكنه

(درواقع اعمال سال گذشته و عبادات ماه مبارك در كنار تلاش در سال اينده سرنوشت مارو باهم رقم ميزنن)

ميخوايم پاكتر از هميشه وارد ماه مبارك بشيم:

🎀بيايد يه ليستي از كسايي كه تا باهاشون قهر كرديم يا رفت و امد نميكنيم و دوستي هامونو با هاشون قطع كرديم يا غيبتشون رو كردين اماده كنيم

بهشون پيام بديم و اگه ميتونيم حضوري پيششون بريم و ازشون حلاليت بخوايم ،

و يا  بعد از نمازا دعاشون كنيم.

📝برنامه ريزي ماه مبارك  رو سريعتر انجام بديم:

🎀ليست غذا (فقط سي تا سحر و سي تا افطاري بنويسيم لازم نيست به ترتيب درست كنيم تو ماه مبارك از رو ليست هركدومو درست كرديم تيك ميزنيم تا غذاي تكراري درست نشه)

🎀ليست شيريني (قطاب،كلمپه،زولبيا باميه،انواع حلوا و ...)و

🎀ليست نوشيدني ها (تخم شربتي ،خاكشير،موهيتو،....)رو بنويسيم

🎀ليست خريدهاي لازم (خرما،عسل ،ارده و مواد مقوي رو فراموش نكنيد)رو بنويسيم.

🎀تو ليست خريد ظرف يك بار مصرف هم بنويسيد اگر غذاي افطار و سحر اضافه مياد برا همسايه ها ببريد هم ثواب افطار روزه دار رو ميبريد هم از اسراف جلوگيري ميشه.

🎀تو اين روزاي باقيمونده ⏱ساعت خوابمون رو حتما تنظيم كنيم كه بتونيم قبل از اذان صبح بيدار بشيم كه سحر ها خواب نمونيم،

🎀استغفار رو شروع كنيم از تك تك گناهانمون از ترك نمازهايي كه داشتيم و غيبت ها و دروغ و تكبر و حسادت و اسراف و خلاصه اسم دونه دونه ي گناهانمون رو بياريم و طي روز براشون استغفار كنيم و از خدا طلب بخشش و توبه كنيم كه به ماه رمضون پاك وارد بشيم ،

🎀هر برنامه اي برا ماه مبارك داريم از امروز  شروعش كنيم و تمرينش كنيم(مثلا دايم الوضو بودن،تلاوت قران، زيارت عاشورا ،نماز شب...) و روزه هاي مستحبي رو از همين امروز شروع كنيم كه اماده باشيم،

بخصوص صبور بودن و خوش اخلاق بودن رو تمرين كنيم كه ماه مبارك تبديل به خاطره خوشي برا عزيزانمون بشه....

🎀تمام اعمالمون رو نذر ائمه كنيم حتي خونه مرتب كردن،غذا پختن،قران خوندن هركدوم رو نذر يكي از ايمه كنيم و قبلش نيت كنيم.

🎀تمام سرنوشت مهم تو ،تو اين ماه رقم ميخوره نتيجه ازمون تو ،زندگي يا مرگ تو ،بچه دار شدن يا نشدن تو ،

واقعا مثل يك نيازمند واقعي به درگاه خدا بريم

🎀برا شروع نمازهاي قضا از همين امروز شروع كنيم

اگر روزي بميريم و از نماز قضا سوال كنن بگيم من شروع كرده بودم داشتم ميخوندم اجل مهلت نداد همه شو ادا كنم

ولي اگه شروع نكرده باشي چه جوابي ميخواي بدي؟؟

از امروز برنامه نماز قضاهاتو بنويس ،

🎀امروز حتما وصيت نامتو بنويس

🕌وقتي داريم دعا ميخونيم يه پارچ اب جلو دستمون بذاريم دعارو رو اون اب بخونيم و اين اب رو يا تو غذاها بريزيم  يا برا خوردن استفاده كنيم

🎀برنامه مهماني افطاري هارو بنويسيم حتما چند نفري رو حداقل افطاري بديم

از قبل كاراشو بين روزا تقسيم كنيم كه خسته نشيم

:مثلا دوروز قبل دسرهارو اماده كنيم

يه روز قبل گوشت و سبزي هارو سرخ كنيم و...

🎀حتما قبل از ماه مبارك خونه رو نظم اساسي بديم كه تو ماه مبارك با رعايت نظم لحظه ،خونه كاملا مرتب بشه و وقتمون بيش از خد صرف كاراي خونه نشه.

🎀محيط خونه رو كاملا اماده كنيم

يه ميز بذاريم روش وسايل نماز و رحل قران و كاغذ ((رمضان مبارك))بذاريم از يكي دوروز قبل  .

🎀برا رمضان اولي ها اگه تو خونه داريم جشن بگيريم و كيك بپزيم  و ريسه و تزيينات بزنيم.

به خودمون قول بديم اين ماه رمضون رو به بهترين و شيرينتر ماه رمضان عمر خودمون و عزيزانمون تبديل كنيم.با تنوع غذايي.خوش اخلاقي،دسر و تزيين سفره هاي عالي،افطاري هاو..،

خانمايي كه سالاي گذشته روزه هاتونو كامل نميگرفتين با خودتون عهد ببنديد از اين ماه رمضان همه روزه هامو كامل ميگيرم

.خانمايي كه نماز نميخونيد بهترين فرصت هست براي شروع دوباره.

⭐️سرنوشت امسالتو قشنگ رقم بزن⭐️

ان شالله منتظر برنامه ريزي هاي ماه مبارك تو گروه هستم

يا حق

التماس دعا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم عالی بود ممنونم.

منم عاشق ماه رمضان هستم خیلی حس ارامش دارم تو این ماه.

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
منم‌ ب قران خیلی معتقدم اما سر ب سر دوستام میذارم زرتشت م خخخخخخه

فكر كنم زرتشتم از پيامبراي الهي بوده و ماهم برا همه پيامبرامون احترام قايليم 

ولي موضوع تاپيكمون الان چيز ديگه ايه دوستم🌸

منم‌ ب قران خیلی معتقدم اما سر ب سر دوستام میذارم زرتشت م خخخخخخه

بله هر کس اعتقادات خودشو داره ولی نمیدونم چرا اینقدر دوساله ابن شب برام عزیزه

پس از ملال،محال است خرمی نرسدهمیشه از عقب ابر،آفتاب میرسد...
🌷🌷🌷 منم دعا كنيد 😊

عزیزم محتاج دعا هستم.

ان شاالله هر چی از خدا میخوای بهت بده

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
ماه رمضان ماه عزیزیه خواهش میکنم برای همه چشم انتظارای نی نی دعاکنین تاحالاانتظاربه این سختی روندیدم ...

اره واقعا سخته.خدا کمکمون کنه

2706