2726
مطمئن باش که همینه عزیزم پس به خودت برس وشادباش مازنادوست داشتن زیادنابودمون میکنه همسرفعلیم هم خیلی ...

باشه عزیزم‌ تمامِ سعیم رو میکنم کمتر بهش توجه کنم و محبت رو گدایی کنم

قوربونت برم ک با اون دلِ تنگ وشکسته ات واسه منم نسخه میپیچی چقدر مهربونی 😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اوهوم واقعاااا خدابیامرزه بابامو هنوز یکسال نشده ک فوت کرده تنهامروی بود ک میشد راحت بهش تکیه کرد ر ...

خوش به حالت... نمیدونم چرا خدا ادمای خوبو زود میبره و حسرت دیدنشونو به دل ادم میذاره ولی ادمای بدو انقدر نگهمیداره تا اطرافیانو دیونه کنن 

کاش پدر منم خوب بود و میشد اسمشو گذاشت مرد یا پدر...

من اصلا نمی تونمم گریه کنم و همین حالمو خیلی خیلی بدتر میکنه اگه گریه می کردم سبک میشدم ولی اصلا نمی ...

میفهمم حالتوبروپیش روانپزشک واگه ازدواج نکردی قبلش درمان شوچون شایدبدترشی خدایی نکرده

پسرعزیزم اگرخداکمکمون کنه من وپدرت تموم سعیمون رومیکنیم که درکنارمون روزای خوشی روبگذرونی،ووقتی بزرگ ومردشدی به تمام خواسته هات احترام خواهیم گذاشت،پسرم من ازمادرشوهربودن میترسم چون دوس ندارم تووهمسراینده ات رودچارمشکل کنم،عزیزم من تموم سعیم روخواهم کردکه عروسان سرزمینم سراغ شادی راازهمسرتو که امیدزندگی ماهستی بگیرند...👏👏👏😘😘😘برای خوشبختی وحل شدن مشکلاتمون صلوات میفرستید؟؟اللهم صل علی محمدوال محمد..وعجل فرجهم...
2728
منم پدرم نامرده خیلی نامرده خواهرم ۱۶ سالش بود با پسر دایی مامانم عقد کرد اونم به زوررر بلند شد رفت ...

سرنوشت همه انگاریه تلخیایی داره،منوباش فک میکنم خداغمای عالموبه من داده

پسرعزیزم اگرخداکمکمون کنه من وپدرت تموم سعیمون رومیکنیم که درکنارمون روزای خوشی روبگذرونی،ووقتی بزرگ ومردشدی به تمام خواسته هات احترام خواهیم گذاشت،پسرم من ازمادرشوهربودن میترسم چون دوس ندارم تووهمسراینده ات رودچارمشکل کنم،عزیزم من تموم سعیم روخواهم کردکه عروسان سرزمینم سراغ شادی راازهمسرتو که امیدزندگی ماهستی بگیرند...👏👏👏😘😘😘برای خوشبختی وحل شدن مشکلاتمون صلوات میفرستید؟؟اللهم صل علی محمدوال محمد..وعجل فرجهم...
اره خیلی.بیشتر وقتا هم براش گریه میکنم .ای کاش میدونستم اونم به من فکر میکنه یا نه

وای که اگه بفهمی بهت فکرمیکنه بدترمیشی،دردبدیه اصلاعلاجی نداره

قبل از سی سالگی من همیشه ازین احساسات داشتم اما الان خیلی وقته دیگه دلتنگ نمیشم

انشاالله هیچوقت دیگه نشی عزیزم امیدوارم من وهمه دوستان هم رهابشیم ازاین درد

باشه عزیزم‌ تمامِ سعیم رو میکنم کمتر بهش توجه کنم و محبت رو گدایی کنم قوربونت برم ک با اون دلِ تنگ ...

خخخخخخخ😘😘😘😘😘😘

[QUOTE=87601235]وای که اگه بفهمی بهت فکرمیکنه بدترمیشی،دردبدیه اصلاعلاجی نداره[/QUOTEخیلی دلم میخواد بدونم دست خودم نیست😓

برکتِ روضه ی او بود اگر شیعه شدیم،،،نامِمان هست مسلمانِ اباعبدالله(س)🙏🙏...
خوش به حالت... نمیدونم چرا خدا ادمای خوبو زود میبره و حسرت دیدنشونو به دل ادم میذاره ولی ادمای بدو ا ...

عزیزم بازم اینکه سایش بالاسرتون باشه خوبه نیس؟

راستش من بابام حتی یه اخم هم حتی بهم نکرده بود واقعا.

مثلا بااینکه خیلی وابستش بودم بنظرِ تمومِ فامیل خیلی با نبودِش منطقی کنار اومدم بنظرم دلیلش همینه ک همه کاری برام کرده وحسرتی ب دلم نمونده.کاش توزندگی زناشویی هم انقدر راضی بودم.

من میگم بابام انقدر خوب بود انتظاراتم شاید براهمین تو زندگی مشترک انقدر زیاده.ولی ب کمک خدا ازامروز میخام کم کنم نیازم رو یا لااقل انقدر بهش منتقل نکنم...ببینم رفتارش چجوری میشه😒

سرنوشت همه انگاریه تلخیایی داره،منوباش فک میکنم خداغمای عالموبه من داده

از وقتی اومدم تو این سایت فهمیدم اوووو چقدددد ادما مشکلات پیچیده تر و بزرگتری دارن نسبت ب من من مجردم مشکلم ازادی ندادنه خانواده و تحصیل تو رشته ای ک بش علاقه ندارمه و بقیه یا طلاق گرفتن یا بچه دار نمیشن یا خیلی عذاب دگ... کاش الان به اون فکر نکنی و این زندگی ای که داریو قوی پیش ببری... بخدا ارزش نداره برا ادمی ک ب خاطرت تو روی خانوادش نایستاد خودتو عذاب بدی... مطمئنم ب خاطرش تو روی پدرت حتی ایستادی ولی اون چی؟یه بچه ننه که رو حرف مادرش یک بارم حرف نزده... بچسب ب زندگیت 

کاری که من کردم و...... الان اونه که شاید داره به ریشم میخنده!!!

نه عزیزم مهم نیست ادم باحرف زدن سبک میشه حرفاتوبگویابنویس روکاغذهمه چیوخیلی سبک میشی

2706