2733
2734
عنوان

میشه لطفا هرکس آنلاین هست فقط یه لحظه بیاید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 277 بازدید | 43 پست
ممنونم عزیزم😢🙏 الهی خدا فقط خیر و خوشی و سلامتی بیاره تو زندگیتون🙏🙏🙏🙏🙏🙏 نه اشکالی نداره تا ق ...

خواهش میکنم عزیزم ممنونم ازدعای خیرت من بیکارم میتونم تعدادبیشتری صلوات بفرستم واستون فعلا۲۰۰فرستادم بازم سرمیزنم به تایپیکت صلوات میفرستم اگه دوست داشته باشی میتونی اسم وفامیل داداشتوبگی تاتوی نمازشبم دعاکنم واسش انشالله ک شفابگیره🙏❤️🌹🌹🌹🌹

خواهش میکنم عزیزم ممنونم ازدعای خیرت من بیکارم میتونم تعدادبیشتری صلوات بفرستم واستون فعلا۲۰۰فرستادم ...

ممنونم عزیزم الهی خیر ببینید🙏🙏🙏🙏😢😢😢😢 اسمش محسن صالحی هست انشاءالله با دعای خیر شما خدا به جوونیش رحم کنه داداشم فقط ۱۸ سالشه😢😢😢😢😢😢😢😢😢

میشه لطفا واسه شفا و سلامتی داداشم یه امن یجیب بخونید؟ ممنون از همگی     ( أَمَّن یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَیَکْشِفُ السُّوءَ )

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم عزیزم الهی خیر ببینید🙏🙏🙏🙏😢😢😢😢 اسمش محسن صالحی هست انشاءالله با دعای خیر شما خدا به جو ...

الهی عزیزم همسن من هستن ایشون انشالله ک حالشون به زودی خوب میشه گلم خیلی ناراحت شدم 😔😔😔

100 تا میفرستم

ممنونم عزیزم😢🙏 الهی به حق آبروی پنج تن خدا حاجت قلبیتونو بهتون بده🙏🙏🙏🙏🙏🙏😢

میشه لطفا واسه شفا و سلامتی داداشم یه امن یجیب بخونید؟ ممنون از همگی     ( أَمَّن یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَیَکْشِفُ السُّوءَ )
2731
الهی عزیزم همسن من هستن ایشون انشالله ک حالشون به زودی خوب میشه گلم خیلی ناراحت شدم 😔😔😔

انشاءالله که سلامت باشید شما🙏🙏🙏🙏🙏خییییلی سخته خییییلی😢😢😢 دقیقا اوج غرور و جوونی یه پسر هست ولی یک ساله برادر صبور و مظلوم من رو ویلچره از این دکتر به اون دکتر😢😢😢😢 تا ببینیم دکتر اصلی که اون بالاست کی سلامتی رو به داداشم برمیگردونه بمیرم واسش با چه امیدی دو سال پیش کنکور داد و قبول شد ولی بعدش همچین مشکلی واسش پیش اومد نتونست بره دانشگاه😢😢😢😢😢😢😢 هلاکم بخدا😢😢😢😢😢😢😢😢

ان شاءالله لباس عافیت تنش کنه ۱۰۰ صلوات فرستادم

ممنونم عزیزم انشاءالله😢🙏🙏🙏 الهی که شما هم حاجت روا بشید🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

2738
۱۴ صلوات فرستادم .

ممنونم عزیزم خدا خیرتون بده😢🙏🙏🙏 انشاالله که شما هم حاجت روا بشید🙏🙏🙏🙏🙏

۱۴تا میفرستم ❤ به حق اینروزای عزیز   به زودی شفا بگیرن🙏🙏🙏🙏

ممنونم عزیزم انشاءالله خدا از زبونتون بشنوه😢🙏🙏🙏 الهی شما هم حاجت روا بشید🙏🙏🙏🙏🙏🙏

منم ۱۰۰تا میفرستم به امید شفای عاجل

ممنونم عزیزم😢🙏🙏🙏🙏 انشاءالله خدا حاجت قلبیتونو بده🙏🙏🙏🙏🙏