2733
2734
عنوان

تمایلات جدید من و ضربه ای که به بچه هام میزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1627 بازدید | 65 پست

کاری رو که میخوای انجام بدی اراده کن و پاشو ،بچه هارو ببر بیرون ،خودتم یه قهوه بخور صبا تا انرژی داشته باشی

انشالله که درست میشه اوضاع

طعنه ی خلق و جفای فلک و جور رقیب همه هیچ اند،اگر یار موافق  باشد

آلپرازولام بدترین بدترین بدترین قرص آرامبخشی هست که متاسفانه دارید استفاده میکنید. ازتون خواهش میکنم به هر راهی که میدونید ترکش کنید. قرص دیازپوکساید یک آرامبخش ضعیف هست که اثرات منفیش خیلی کمتره ولی همونم نباید عادت شه. داری با بچه هات چیکار میکنی؟ زندگیتون به هر سختی که هست شما در برابر بچه ها مسئولی. حواست به آینده ای که از الان داری برای بچه ها میسازی باشه

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

از امروز ب امید خدا تغییرات کم کم ایجاد کن تو زندگیت ک نه ب تو فشار بیاد نه بچه ها ،طفلکیا چ گناهی کردن ببرشون حتما برگردون  تو پارکی جایی

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
دقیقا

زیادی خوابیدند به خاطر قرص نیست به افسردگی هست که داری اونم باید خودت بهش غلبه کنی با ید سعی کنی با یاد خدا بودن .شادکردن محیط زندگی و سرگرم کردن خودت این افسردگی رو به حداقل برسونی منم دارو مصرف میکنم و افسردگی شدید داشتم حالا هم بعضی وقتها دوباره حاد میشه ولی سعی کن بهش غلبه کنی داروخانه رو کمکم قطع کن به جاش شبها دم کرده گل گاو زبان بخور ولی اینا رو رو مصرف کن.اسنترا چند مصرف میکنی؟؟

2731
زیادی خوابیدند به خاطر قرص نیست به افسردگی هست که داری اونم باید خودت بهش غلبه کنی با ید سعی کنی با ...

بله کاملا درسته

اسنترا 100

من براتون سرویس اشپزخونه و ملحفه میدوزم اینم شمارمه09035997408