1147
1226

تهدید به ترک نامزد

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.

به منم بگید چیکار کنم همسرم راضی شه بقیه دخترارو دیده ک واسه خوشگذرانی میرن از محیط دانشگاه خوشش نمیاد😭😭😭😭😭😭😭

.اگه قبل انجام هرکاری این جمله رو باخودمون بگیم  90% گناه هارو انجام نمیدیم...  اگه امام زمان جای من بود چیکار میکرد؟؟!!!!

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

1156
خودش میگه من دوس ندارم بری دانشگاه ... خوب میگه برو 😐 

بعد همچین آدمی ارزش داره عمرتو باهاش بگذرونی

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.

من نمیتونم شوهرموراضی کنم گواهی نامه بگیرم اینجاشو دیگه نمیدونم والا 😐😑

💋 پشت هرزن موفقی💋          😏😎😒                               ✌️خودشه👍      🤜 *فقط* خودش 💪
1233
هرجوری شد ادامه بده تحصیلتو. درس خیلی بهتر از شوهره حتی شده جدا شی

قطعا نامزدم مهمتره .. ولی دوس ندارم بیسواد شم .. مامان بابام دیپلم دارن .. من نمیخواام اینطووری😞

به منم بگید چیکار کنم همسرم راضی شه بقیه دخترارو دیده ک واسه خوشگذرانی میرن از محیط دانشگاه خوشش نمی ...

نامزد منم .. میگه تغییر میکنی .. از ی لحاظم راست میگه .. اخه دوستم محجبه بود سر بزیرو.... الان همیشه میره کافه ... اصلا خبری از حجاب نیست و... میگه ببین دوستت ت هم همینجور میشی

1167
قطعا نامزدم مهمتره .. ولی دوس ندارم بیسواد شم .. مامان بابام دیپلم دارن .. من نمیخواام اینطووری😞

خود دانی من سی سالمه. هم سن من شی عشق فرو کش کرده و هم سن و سالای تحصیل کرده و شاغلتو می بینی و افسوس می خوری و آرزو می کنی کم سن بودی و به حرفش گوش نداده بودی. من که فوق لیسانس دارم دارم دق می کنم چرا پزشکی نخوندم چرا وقت کنکور خودمو نکشتم چرا چرا چرا. بازم خودت می دونی

دوستان اگر ممکنه برای حل مشکلم یک صلوات بفرستید 🌹
نامزد منم .. میگه تغییر میکنی .. از ی لحاظم راست میگه .. اخه دوستم محجبه بود سر بزیرو.... الان همیشه ...

من ک اینجوری نیستم واقعا علاقه دارم اصلا وقتی یه چیز جدید میفهمم کلی حس خوب دارم 

.اگه قبل انجام هرکاری این جمله رو باخودمون بگیم  90% گناه هارو انجام نمیدیم...  اگه امام زمان جای من بود چیکار میکرد؟؟!!!!
خوب این فرد رو باید ترک کرد مثل این میمونه شما به ایشون بگی من دوست دارم پنج جا بری سرکار 

هههه .. دلم نمیااد ک .. ی کوچولو ک کار کرد من خسته میشم 🙄 بخاطر تغییر و این چیزا فک کنم خوشش نمیاد 

1241