2737
2734
عنوان

امروز عشقمو بعد چند وقت تو خیابون دیدم...

| مشاهده متن کامل بحث + 3968 بازدید | 141 پست

همینه فقط روفکرت مسلط باش اصلانرو کسیم ک من میخاستم و اون خیلی شش سال میخاسیم  هنوزم مجرده ومیبینمش همسایه مادرمه ولی اصلا نرو سمتش فکرتوباهرچیزی درگیرکت فکرشونکن سخته ولی مجبوری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شرایط ازدواج نداشت اونموقع...منم مامانم به زور داد به این شوهرم 

چقد این شوهرت‌گناه داره ک دلت باهاش نیس

.اگه قبل انجام هرکاری این جمله رو باخودمون بگیم  90% گناه هارو انجام نمیدیم...  اگه امام زمان جای من بود چیکار میکرد؟؟!!!!
2731
دیگه ازدواج فکرشو از سرت دور کن شوهر بیچاره ت چه گناهی داره. چرا از اولش با عشقت ازدواج نکردی

شوهر من معتاده اصلنم بیچاره نیست

چرا آرامش از هیچی نمیگیرم؟؟؟؟؟

درضمن اصلا خودتواذیت نکن وناراحت نباش چون اگه زن اون میشدی الان هزارتامشکلو تفاوت داشتید وداشتی تاپیک میزدی چکار اونم شوهرم اینو نکنه اونو نکنه😒😒😒همه زندگیا چه باعشق چه بی عشق بامشکلات هستن وفک نکن احساسات وعاطفه واینا باعث میشد بهترین زندگیو داشته باشی

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
2738
چقد این شوهرت‌گناه داره ک دلت باهاش نیس

شوهر من معتاده گلم...اصلا فکر زندگیش نیست...از اول نزاشتم این موضوع تو زندگیم فاصله بندآزه ۸۱۸۱

چرا آرامش از هیچی نمیگیرم؟؟؟؟؟
شوهر من معتاده گلم...اصلا فکر زندگیش نیست...از اول نزاشتم این موضوع تو زندگیم فاصله بندآزه ۸۱۸۱

الان ناخوداگاهت داره دلیل میتراشه برات ک اینو ولش کنی و بری

.اگه قبل انجام هرکاری این جمله رو باخودمون بگیم  90% گناه هارو انجام نمیدیم...  اگه امام زمان جای من بود چیکار میکرد؟؟!!!!
2706