2726

نمیخوام از برادرشوهر و جاری و خیانت شوهر بگم

ولی یه درد بزرگ تو قلبم دارم که داره لحظه به لحظه عذابم میده الهی خدا همچین دردی رو نصیب هیچکس نکنه🙏😢

غصه من درد من بیماری کوچیکترین برادرم هست😢 پسری که هیچوقت طاقت دیدن غم کسی رو نداره پسری که تو این ۱۸سال هییییچ گناهی مرتکب نشده  و از خوبی زبون زده تمام غریبه و آشناست😢همیشه سرش به کار خودش بوده پسری که همیشه سنگ صبور مادر و یدونه خواهرش بوده لایق اینهمه درد نیست😢هنوووووزم صبوره با اینکه اشک و تو چشماش میبینم ولی میدونم هنوزم ته دلش امید داره😢 خدایا این حقش نیست به خودت قسم حقش نیست تو سن ۱۸سالگی که اوج جوونی و غرور یه پسر هست باید روی ویلچر بشینه و سرش رو بندازه پایین که نگاه های دیگران رو به خودش نبینه و از این وضعیتش خجالت نکشه😢 یا ارحم الراحمین تو رو به آبروی امام زمان قسمت میدم اینبار دیگه ناامیدمون نکن به جوونیش رحم کن خدایا تو به ما یه نظر کن که این درمان دیگه جواب بده انتظار خییییلی سخته😢😢😢

دوستان لطفا اگه ممکنه تو این نیمه های شب برای شفا و سلامتی برادرم یه سوره حمد بخونید ممنون میشم😢انشاءالله که خدا صدای یکی از شما رو بشنوه و به ما نظر کنه🙏😢

میشه لطفا واسه شفا و سلامتی داداشم یه امن یجیب بخونید؟ ممنون از همگی     ( أَمَّن یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَیَکْشِفُ السُّوءَ )

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم فقط  یه برادر ۱۸ ساله دارم  واقعا از ته دلم درکت میکنم . انشالله ک به حق همین شب عزیز برادرت سالم و سر حال  بشه و لباس دومادی تنش کنید . خدا بزرگه ... 

یکی توی دلمه 😍فرق داره با همه ♥️
2706