2703
2553

دوتا زایمون پشت‌سر هم داشنم (سزارین)به فاصله ۱۸ماه فکر کنم سر اولی اینقد دپرس نبودم اما سر بچه دومم که الان ۸ماهشه همش حس نگرانی ناراحتی بی دلیل دارم شیر خودمو میدم به بچه

شوهرم ساعت هفت میره سرکار تا ساعت ۴بعد میخوابه ۶بلند میشه میره تا ۱۲

خیلی حوصلم سر میره بچه ها هم اذیت وقت برای خودم نمیمونه خواهرمم دو روز اومد همرام صبح‌داره میره حالم گرفته س

فقط نگین برو روانپزشک مخالف شدید قرصهای عصاب و این جور چیزام اگه روش سنتی طبیعی دارین بگین

💛یه صلوات بفرس خونه پربرکت بخریم🏠🏠🏡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

چرا فک میکنی افسردگی داری!؟

بنظر من فقط شما خسته ای و احتیاج ب یکم استراحت داری احتیاج ب ی کمک و همینطور همراهیه همسرت ...

ای کاش مردا بعد زایمان انقدر عوض نمیشدن 

خداجون مرسی بابت عیدیه قشنگت😍😘الهی قسمت همه ی منتظرا شه ...

روان پزشک   با توجه ب وضعیت شیردهی تون  دارو  تجویز می کنه  اونم فقط برای تنظیم شدن هورمون هاتون 

یعنی خیلی خفیف ن  و آسیبی ب خودتون و بچه  نمیرسه 

( شخصا ب شدت مخالف مصرف قرصم ... حتی قرص سرماخوردگی  رو تا مجبور نباشم نمی خورم )

حالا بازم هر طور صلاح می دونید

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2714
عزیزم کاچی مخصوص زن زائو درست کن بخور  صبحانه ها هم ارده شیره بخور محاله خوب نشی شب قبل خواب ...

عزیز من طبعم گرمه کاچی خیلی گرمه غلبه میکنه بهم و اینکه گرونه مغزیحات 😰

گلم. من هم دو تا زایمان داشتم. اما حالم خوبه ببین چیزهای گرم بخور متل کاچی و شیره انگور و عسل و.... ...

طبعم گرمه چیزای گرم بخورم غلبه میکنه بهم بهم میریزم

عزیزم منم شرایط مشابه شما رو دارم.با این تفاوت که الان بچه دومم دو ماهشه

سعی کن از همسرت کمک بگیری و اینکه اگه میتوتی قرصwellwoman رو استفاده کن.هم مولتی ویتامینه هم هورموناتو تنظیم میکنه

تو که خوب و پر انرژی باشی خونوادت پرانرژی تر میشه.پس حتما به خودت خیلی خیلی برس

2706