2737
2734

ناخنامو سوهان میکشم   

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منتظر همسر گرام هستم که بیاییند وبنده بعد از ده روز چشممان به جمالشان روشن گردد 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
یکی تاپیک جن زد اسمش اومده ترسیدم تنهام هستم نمیتونم بخوابم دگ...عه مرض دارن بخدا وارد اینحور تاپیما ...

نگاه الان برو یه فیلم ببین کلش یادش میره منم اینجوری هستم تاپیک خوندم هم  اما چرا وارد شدی خب!؟؟ 

2738

اتفاقا خیلی خوابم میاد نمی دونم چرا مقاومت میکنم

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
نگاه الان برو یه فیلم ببین کلش یادش میره منم اینجوری هستم تاپیک خوندم هم  اما چرا وارد شدی خب!؟ ...

من اصلا نخوندم جریان چی بود اما خب اسم تاپیک توش جن بود دیدم ترسیدم 

2706