2737
2734
عنوان

توفیق اجباری....

247 بازدید | 9 پست

هفته ديگه با خواهر شوهر و شوهرش و مادرشوهرم ميخوایم بریم مسافرت، از آخرین باری ک باهاشون رفتم مسافرت 9 سال میگذره، دفعه پیش خواهر شوهرم مجرد بود و خون ب جگرم کرد.الان 5 ساله ازدواج کرده رفتارهاش خیلی بهتر شده ولی آخر ذاتش نميتونه پنهون کنه تو خیلی رفتارهاش پيداس، مادرشوهرم هم بد نیست ولی دخترش نباشه خیلی بهتر ولی تا دخترش هست گوش ب حرف اونه،همش ميخوام خوب نگاه کنم ب قضیه ولی بازم ميگم کاش خواهرش نیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اینم بگم خواهر شوهرم وشوهرش خیلی خسیس هستن با اینکه بچه ندارن ولی تو خرج کردن بیش از اندازه محتاطن، يه دلیل با ما اومدن مسافرتشون هم همينه ک بندازن  اکثر خرجها رو گردن ما، چون من و شوهرم تو قید گدا بازی نیستیم چون دخترم 5 سالشه هر جایی نميريم بمونيم برای استراحت و غذا، اينا هم ديگه دندونای ما رو شمردن 

ایشالا خوش بگذره بهتون .... ولی من به شخصه دنبال دردسر نیستم جای شما بودم نمیرفتم خواهر     ...

اینم تقصیر شوهرمه انداخت تو دهنشون،آخه ما ميخوایم بریم شیراز باید اول از شهر اونا رد بشيم، نمیگغتیم هم دستگیر ميشديم و لو ميرفتيم بیشتر دلخوري پیش ميومد 

2738
یفنی باید ب رفتار خودتم نگاه کنی ک چیکار میکنی ک خواهرت شوهررت باهات بد رفتاری میکنه منظورم  اب ...

شما ک من رو نمیشناسید ولی اون همش باد و پوزش بالاس نميشه شوهرم جلو اونا به من محبت کنه یا بگه بریم خرید فلان چیز رو مثلا بخر این سریع باد میکنه، اگه حرف ميزد آدم اعصابش کمتر خورد ميشد ولی سریع باد میکنه