2737
2734
عنوان

خطرناکه؟

192 بازدید | 13 پست

بالای سینه چپم تیر میکشه

خطرناکه؟ قلبمه ینی؟

تریبون همیشه در اختیار افراد برنده قرار می گیره که بگن بله ما خیلی تلاش کردیم. ولی دنیا پر از بازنده هاییه که خیلی هم تلاش کردن ولی نتونستن بگن چرا.....

مایل به مرکزه؟ چون قلب تقریبا وسط قفسه سینست

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

وقتی قلب درد بگیره پشتتون هم حس قلنج و درد دارید و دلدرد تهوع هم باید داشته باشید 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مایل به مرکزه؟ چون قلب تقریبا وسط قفسه سینست

نه مایل به طرف چپمه ینی یکم مایله به شونم

تریبون همیشه در اختیار افراد برنده قرار می گیره که بگن بله ما خیلی تلاش کردیم. ولی دنیا پر از بازنده هاییه که خیلی هم تلاش کردن ولی نتونستن بگن چرا.....
2728

من عصبی میشم انگشتای شصتم ب سمت داخل برمیگرده و سفت میشه نمیتونم برش گردونم و دست و پام خواب می‌ره خطر دارع؟

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤

عصبی شدی؟

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤
من عصبی میشم انگشتای شصتم ب سمت داخل برمیگرده و سفت میشه نمیتونم برش گردونم و دست و پام خواب می‌ره خ ...

نمیدونم والا

کاش برید دکتر

عصبی شدی؟

نه ولی خیلی استرس دارم

2738
نمیدونم والا کاش برید دکتر

دکتر طب سنتی گفت ی درجه بالاتر بشه سکته می‌کنی ولی بیخیال بابا ی دقیقه بعد درست میشه خودش

نه ولی خیلی استرس دارم

ب خاطر همونه

دکتر طب سنتی گفت ی درجه بالاتر بشه سکته می‌کنی ولی بیخیال بابا ی دقیقه بعد درست میشه خودش

وای عزیزم خب مراقب باش عصبی نشی

خیلی خطرناکه

وای عزیزم خب مراقب باش عصبی نشی خیلی خطرناکه

بادمجون بم آفت نداره خواهر مگه میشه عصبی نشد 

دل بد نکن. اگه میتونی یه کم با حوله گرم شونتو ماساژ بده. یه لیوان شیر گرم بخور ریلکس کن. محض اطمینان صبح برو یه آزمایش قلب بده. چند لحظست. برای سلامتیت 10 تا صلوات فرستادم

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
دل بد نکن. اگه میتونی یه کم با حوله گرم شونتو ماساژ بده. یه لیوان شیر گرم بخور ریلکس کن. محض اطمینان ...

مرسی عزیزدلم

خدا خیرت بده