2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جن وجود داره ولی اذیتی برا کسی نداره 

در اینکه وجود داره کسی منکرش نیست همه جوامع چه جوامع اسلامی چه جوامع غیر اسلامی این موضوع رو تایید میکنن در اسلام که سوره جن داربم و توضیخ داده شده وکلی روایات درموردشون وجود داره اما درجواعم غیراسلامی اختلاف نظر در موردشون زیاده ولی کلیت ماجرا درسته. ولی من به این سن رسیدم نشنیدم تو جوامعه شهری همچین اتفاقی افتاده باشه برای کسی 

2731
والا من الان راضی ام جن بیاد دیوونم کنه با این وضع گرونی و فشار😁

گفتم بهش الان میادخهخخه

مدام دلتو میشکنن..سکوت میکنی ...هیچی نمیگی..حتی اخمم نمیکنی..اروم قلبتو برمیداری میری..اونوقته که بهـــت میـگن...بــــــی مـعرفت ❤❤❤ 

تمیرشن ب حموم میبینن یکی جلو دره سلام میکنن میرن تو بعد دوستشون ک هم دهاتی بوده میگه بیا پشتمو کیسه بکش پدربزرگم داشته کیسه ک میزده یهم حواسش میشه میبینه پاهای این دوستش سمه میزنه ب پهلوی داداشش

واقعا؟؟؟شوخی میکنین یا راسته 😕

مامانم کلاس قرآن میره مربیشون گفته بهشون

مربیشون حافظ کل قرآنه و اطلاعاتش در مورد دین و اینا خیلی زیاده اون میگفت بهشون

قشنگ سوره جنو تفسیر کرده براشون و گفته اصلا بعد از اذان مغرب نخونین که خطرناکه

2738

دختر بدبخت شیزوفرنی داشته ، شوهرش دادن بدتر روانیش کردن ، دست آخرم گفتن جنی شده ، تا وقتی  بیسوادی و جهل هست ، بدبختی ما ادامه داره .

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا

باهم م پامیشن میگن ما کار داریم تو بمون بریم بیایم 

به دوسته میگن

بعد ک داشتن از حموم درمیومدن میبینن مردی ک جلو دره هم سمه پاهاش که همونجا دوتایی  فراااار  بیچاره ها تا چندروز مریض شدنو تب کردن

اون دوستشونم فرداش میرن میبینن چندروز شهره نیومده

تمیرشن ب حموم میبینن یکی جلو دره سلام میکنن میرن تو بعد دوستشون ک هم دهاتی بوده میگه بیا پشتمو کیسه ...

ببنید این اتفاقات ساخته زهن انسان هستن وقتی شما تنها هستین زهن شما شروع میکنه به ساخت یه سری تصورات که امادکی دارین به خودتون بقوبولین این مسایل رو دقت کرده باشین بین پسرا بیشتر تو خونه دانشجویی و شهرستانها این مطالب بیان میشن یعنی شما خونه داشنحویی پیدا نمیکنید که ادعا نکنه که ندیده باشه عوامل زیادی داره مثلا خالت مستی. در عالم مستی شما امکان داره یه چیز رو طور دیگه ای ببینین اما در حمام که زیر دوش وبخار اب گرم قرار میگیرین فشار شما پایین میاد یه طورایی سیاهی میبنین برای خود من هم پیش اومده پیش کسی بازگو کردم کامل برام توضیح داده که داستان حمام چی بوده

دختر بدبخت شیزوفرنی داشته ، شوهرش دادن بدتر روانیش کردن ، دست آخرم گفتن جنی شده ، تا وقتی  بیسو ...

عزیزم بیسوادی ی چیزه اعتقاد یه چیز دیگه س وقتی خوده قرانم جن و تکذیب نکرده شما چطوری میتونی این حرفارو بزنی بنظرم بیسواد شمایی که این چیزا رو هنو نمیدونی

دختره بیچاره هرروز رو دستاش و بدنش جای کبودی بوده اینام شیزوفرنیه عایا؟؟؟

2706