1232
1226

سلام من آقا هستم ، 23 ساله ، کسی میاد صحبت کنیم واقعا دلم حرف زدن میخواد (:

قصد و قرضی ندارم والا ... دنبال دوست و این حرفا هم نیستم لطفا تیکه نندازین ...

اگر کسی تمایل داره یا همینجا بگه یا درخواست دوستی بده اگر نمیخواد تو تاپیک بگه 

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

1156
علنا دنبال رفیقیاااااا،،،،،اینیساگرام برو بهتره اینجا بیشتریا متاهل هستن،اعصاب ندارن،قرص مصرف میکنن ...

چه تصور بدی داری از تاهل

یعنی همه متاهلا بی اعصاب و قرصی ان؟

توکلت علی الله.... تا همه امیدم به توست،مرا از خطرات چه باک!
8
علنا دنبال رفیقیاااااا،،،،،اینیساگرام برو بهتره اینجا بیشتریا متاهل هستن،اعصاب ندارن،قرص مصرف میکنن ...

بابا نترسونش زن نمیگیره😂😂😂

راست گفتی سهراب !!!!!                                                       من هم درتردیدم،،من دراین عرصه آغشته به بغض؛لب خندان دیدم ،چشم گریان دیدم..،گریه کردم اما؛بارهااخندیدم!!رمز بیداری را؛پشت بی خوابی این ثانیه ها فهمیدم.؛تو به آمار زمین  " مشکوکی"من به دلهای زمین مشکوکم....

هر طود مایلید فکرکنید ، تو این سایت هر پستی بذاری عده ای هستن که فاز منفی بدن 

استارتر دنبال یه رمان میگردم ذهنمو مشغول کرده نمیتونم بحرفم باهات 

خانما آقایون رمان خونا کسی هست جواب بده شاید شما بدونید اسمشو😂

راست گفتی سهراب !!!!!                                                       من هم درتردیدم،،من دراین عرصه آغشته به بغض؛لب خندان دیدم ،چشم گریان دیدم..،گریه کردم اما؛بارهااخندیدم!!رمز بیداری را؛پشت بی خوابی این ثانیه ها فهمیدم.؛تو به آمار زمین  " مشکوکی"من به دلهای زمین مشکوکم....
1167
استارتر دنبال یه رمان میگردم ذهنمو مشغول کرده نمیتونم بحرفم باهات  خانما آقایون رمان خونا کسی ...

بگو چی بوده

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیم مهمونمون کنید.یاعلی
استارتر دنبال یه رمان میگردم ذهنمو مشغول کرده نمیتونم بحرفم باهات  خانما آقایون رمان خونا کسی ...

بپرس اگه خارجیه بلدم

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تاریخ کنکورمه...میشه واسه قبولی کنکورم یه دونه صلوات بفرستین...  
1241