2733
2734
عنوان

چرا درد زایمان ندارم؟!

5051 بازدید | 45 پست

من امروز ۳۹هفتم پرشد فردا میرم تو ۴۰ هفتگی 

هیچ علائم زایمان یا دردی ندارم 

فقط خیلی کم گاهی درد پریود دارم یا بعضی وقتا واژنم تیر میکشه طوری که میپرم یهو

اینا نشونه درد زایمانه؟یا نشونه باز شدن دهانه رحم؟

من ک واسه بچه اولم چهل هفته تمام هیچ دردی نداشتم

بیقرار توأم و در دل تنگم گله هاست ... آه و بیتاب شدن عادت کم حوصله هاست ... مثل عکس رخ مهتاب ک افتاده در آب ،،، در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست،،،

جفتش یکیه خو

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من شنیدم تا 42هفته فرصت داری

بیقرار توأم و در دل تنگم گله هاست ... آه و بیتاب شدن عادت کم حوصله هاست ... مثل عکس رخ مهتاب ک افتاده در آب ،،، در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست،،،

من تاریخ زایمانم ۱۸اردیبهشت بود ولی پسرم۲۲‌ اردیبهشت دنیا اومد واقعا خوشحالم ک پسرم هیجدهم دنیا نیومد چون تاریخ تولدش رند شد

تازه دو شبم دنیا اومد بچم

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊
2738

منم ندارم. ۳۹ هفته و ۴ روزمه

انقباضات قبل از زایمانه داریم اماده میشیم😉منم دارم گاهی وقتا شدیدتر از ای چیزیه که شما میگی .مثلا تو خواب میاد و چتدثانیه به خودم میپیچم بعد میره

هر روز پیاده روی میکنم دوش میگیرم

رابطه داری؟

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
2706