2737
2734
عنوان

خوابم نمیبره

189 بازدید | 22 پست

با یکی از عزیزترینام بحث کردم وگفتم دیگه زنگ نزن و نیا

چنددفه ناراحتش کردم ک مقصر خودش هم بود

ولی من فردا رو بدون اون نمیتونم تصور کنم😔

بی من نتوانی این خط و نشان  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم سنجشمو گند زدم از بس گریه کردم خوابم نمیبره😭

واسه شادی روح همسرم یه صلوات میفرستین؟                        * بخاطر کرونا ۱۸ ابان ۹۹ ازپیشم پرکشید *                چشم بیدار بر این تلخی ایام ببند  ...                                 خواب های شکرین بهر تو دیده ست بهار...        

پشه😧😧نمیذاره بلالایم هوووف

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
2738
منم الان تو همین وضعیتم حالا شب سومه😔😔😔😔😔 دلم داره میترکه براش 😔😔

کاش منم صبر اون رو داشتم و میتونستم با دوریش کنار بیام

خوشبحالتون یکی رو دارین که دوسش دارین من هیچوقت کسی نبوده دوسش داشته باشم ودوسم داشته باشه

همین که حس دوست داشتن رو تجربه میکنین خیلی خوبه حتی دعواهاشم شیرین باید باشه به نظرم

واسه شادی روح همسرم یه صلوات میفرستین؟                        * بخاطر کرونا ۱۸ ابان ۹۹ ازپیشم پرکشید *                چشم بیدار بر این تلخی ایام ببند  ...                                 خواب های شکرین بهر تو دیده ست بهار...        
منم سنجشمو گند زدم از بس گریه کردم خوابم نمیبره😭

دو تا فرستادم تو میتونی👍👌

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
دو تا فرستادم تو میتونی👍👌

خوشبحالتون یکی رو دارین که دوسش دارین من هیچوقت کسی نبوده دوسش داشته باشم ودوسم داشته باشه همین که ...

حس خوبی نیس خیلی وقتا ارزو میکنم ب زمانی برگردم ک کسی برام مهم نبود

منم منتظر شوهرمم خیلی هم خابم میاد😲😩😭

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
خوشبحالتون یکی رو دارین که دوسش دارین من هیچوقت کسی نبوده دوسش داشته باشم ودوسم داشته باشه همین که ...

ازدواج کنی پیدا میشه اون یک نفر

منم قبل ازدواج همین حرفو میزدم

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
2706