2733
2734
من عذرخواهی کردم دیگه با شماست که ببخشی یا نه جلوی هزاران نفر عکس بی حجابتون گذاشتین ک ممکنه هزارا ...

بازم ناخواسته توهین کردی

گلم بنظرم بحث رو خاتمه بده بهتره

🦋🌈insta :home_sara_golgoli🦋🌈                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اي خدا  من تورو خيلي دوست دارم😍😍

خخخ فدات عزیزم منم همینطور 😍😍😍😍😍

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2728
2738
من عذرخواهی کردم دیگه با شماست که ببخشی یا نه جلوی هزاران نفر عکس بی حجابتون گذاشتین ک ممکنه هزارا ...

نه اصلا برام مهم نيست مرد ببينه

ميدوني چرا؟

چون برام اين دنيا مهم تر از اون دنياست

چون مطمئن نيستم بعد از مرگم يه دنياي ديگست كه بسوزوننم 

دلم ميخواد تو اين دنيا لذت ببرم

كاراي خوبم ميكنما

مثلا اگه كسي ازم كمك مالي بخواد دريغ نميكنم 

يا غيبت نميكنم

دروغ نميگم 

تظاهر نميكنم

خيلي كاراي ديگه

منم يه آدمم با عقايد خودم

اميدوارم درك كني تفاوت آدمارو

شوهي بود گفتم نميبخشمت عزيزم

موفق باشي

پيج اينستاگرام من  liana_mehrbakhsh  هست..
خدانکنه عزیزم.خدامیدونه چقدر من دیشب حرص خوردم دیدم خودت نیستی اصلا

خخخ اخه ادم بیشعوری بود تا ۵ و اینا بودم بعد رفتم فداتم 😍

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

عزیزم خدا تو قرآن گفته هرکی خودشو بپوشونه نگفته باعث توحش بقیه از خدا بشه

و گفته بخشش یا نبخشیدن آدما با منه و بی حساب میبخشم.

کلام خدا رو هیچوقت برای ناراحتی کسی استفاده نکنید. حس بدی که به دین ایجاد میکنید خودش گناهه. دین هرکس هم به خودش مربوطه. وگرنه خدا با رنگ پوست دین رو هم مشخص میکرد.

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.

یه سوال ذهنمو درگیر کرده

این ادمایی ک تو مجازی با هم دعوا میکنن اون دنیا چطور همو میشناسن ک جلو همو بگیرن و نذارن طرف از پل صراط رد بشه؟🤔

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦
نه اصلا برام مهم نيست مرد ببينه ميدوني چرا؟ چون برام اين دنيا مهم تر از اون دنياست چون مطمئن نيست ...

👏👏👏👏👏

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
2706