2733
2734
بخاطر اینکه تو قرآن نوشته هرکس تنشو نامحرم ببینه خدا تو آتش جهنم میسوزونتش فرقی نداره شما باشی یا من ...

هر كسي هم باعث بشه هم نوعش ناراحت بشه و دلش بشكنه حق الناس گردنشه و باعث ميشه كه بسوزه

حالا من از شما ناراحتم و دلم شكسته

پس شمام ميسوزي حتما

چون من نميبخشمت

پيج اينستاگرام من  liana_mehrbakhsh  هست..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشگل ومهربون سایت کیه؟عاطی جوون خودمون     هییبیب هوررراااا،ب افتخارش دست وجیغ وسوت

خخخ جوون دیووونه 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2731
یاخدااااا😂😂😂😂😂کل ملتو جمع کردی🤩

😄

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2738
هر كسي هم باعث بشه هم نوعش ناراحت بشه و دلش بشكنه حق الناس گردنشه و باعث ميشه كه بسوزه حالا من از ش ...

من قصدم دلشکستن نبود فقط ازتون سوال پرسیدم و بعدش راجع بهش حرف زدیم

اگه نا راحتت کردم ناخواسته معذرت میخوام حلال کن

مثلا انقد محڪمــ بغلم ڪنے که ترڪ خوردگےِ های قلبم بچسبه به همـ :)🖤
من قصدم دلشکستن نبود فقط ازتون سوال پرسیدم و بعدش راجع بهش حرف زدیم اگه نا راحتت کردم ناخواسته معذر ...

نميبخشم 

حلالم نميكنم

جلوي هزاران آدمي كه تاپيكو ميخونن بهم حرفاي بدي زدي

ميتونستي تو خصوصي بگي

پيج اينستاگرام من  liana_mehrbakhsh  هست..
منم يه روزي حجاب داشتم ولي بعدها به اين نتيجه رسيدم كه بي حجاب باشم ولي دليل نميشه توهين كنيم به هم ...

قربونت.... منم خودم حجابم زورکیه اصلا اعتقادی ندارم بنظرم معیارای مهم تری واسه نرفتن به جهنم هست..‌😆😆

سردارم خداحافظ......
2706