2726
عنوان

لاغری با تردمیل

| مشاهده متن کامل بحث + 33596 بازدید | 27 پست
Yani har rooz roozi 2 sa@ varzesh mikonin???a

یک روز در میان ۴ ساعت وررش میکنم تو باشگاه 

و روزهای دیگه یک ساعت تو خونه یا پیاده روی تند میکنم

با محبت و شجاعت تمام دروازه های دنیا برایت باز میشه 😍
یک روز در میان ۴ ساعت وررش میکنم تو باشگاه  و روزهای دیگه یک ساعت تو خونه یا پیاده روی تند میک ...

Che ziad!!!!!!man roozi 40 min varzesh mikonam vali hamoonam kheyliiii khastam mikone

آن چیز که در جستن انی‌،انی‌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

Che ziad!!!!!!man roozi 40 min varzesh mikonam vali hamoonam kheyliiii khastam mikone

خوب بدن خودش تا به چربی سوزی بیفته زمان میبره و بعدش هم اب کردن .... 

با باشگاه میتونی زمان بیشتری ورزش کنید 

با محبت و شجاعت تمام دروازه های دنیا برایت باز میشه 😍

سلام عزیزم ، برای کم کردن وزن باید دوتا چیز رو همزمان با هم پیش ببری، یکی رژیم غذایی مناسبه یکی هم افزایش تحرک بدنی یا ورزش، من یکی از همکارام اضافه وزن داره، از یه کانال یه رژیم گرفته که عالیه و خدا رو شکر خوب داره وزن کم می کنه با اینکه به خاطر بچه ی کوچیکی که داره زیاد نمی تونه تمرینات ورزشی داشته باشه، لینکشو برات می فرستم امیدوارم استفاده کنی و یه رژیم خوب و علمی بگیری، در ضمن قیمتش خیلی مناسبه، خیلی خیلی مناسب تر از تردمیل بهت درمیان، اگه بخوای ورزش کنی و نمی تونی بری بیرون،  خودش بهت تمریناتی میده که توی خونه انجام بدی 

2728

کلینیک تغذیه و رژیم درمانی

در این کانال سعی داریم مطالب مفید و درست در زمینه تغذیه سالم در اختیار شما خوبان قرار دهیم.

از این که با ما همراهید سپاس گزاریم.

در ضمن

برای دریافت انواع رژیم‌های چاقی، لاغری ، بارداری و شیردهی، ورزشکاری، کودک و نوجوان، سالمندان، افراد معلول و رژیم مخصوص بیماری‌های قلبی‌عروقی، کلیوی(سنگ های کلیه) ، دیابت، کبد چرب و بیماری‌های گوارشی، تنبلی تخمدان، تخمدان پلی کیستیک و ...  به آیدی زیر پیام دهید.

Drzahrab@

پزشک مشاوره تغذیه ورژیم درمانی بامجوز تخصصی ورسمی از دانشگاه شهیدبهشتی

Drzahrab@

آدرس کانال :

http://t.me/dietclinicz/

من خریدم ی ساعت صبح ی ساعت شب باهاش پیادا روی تند میرفتم زانوهامم هیچ مشکلی نداره۵ کیلو لاغر کردم بدون رژیم ک حامله شدم و تمااام  

گل پسرم ۱۴/۴/۹۹...اومد بغلم  ...خدایا خودت مراقب دوتا پسرام باش  

من عاشق تردمیلم هستم با اینکه قدیمیه چون گرون بود دست دوم خریدم 

ده کیلو باهاش کم کردم در عرض سه ماه و الان دوباره شروع کردم به امید خدا ده کیلوی بعدی را کم کنم 

چون باشگاه از خونمون خیلی دوره و کلی باید پول تاکسی بدم 

قبل از رژیم زانو درد داشتم حالا حتی زانوهام هم درد نمیکنه😀

اگر اصولی ورزش کنی و به خودت فشار نیاری هیچ اتفاقی نمیفته

چیشدخریدی یان؟؟

من بچ کوچیک دارم نمیتونم برم باشگا ۱۵کیلوهم اضاف دارم رژیمم نمیتونم بگیرم براهمین خریدم و روزی پنجاه دقیقه کارمیکنم خیلی خوب حجم چربیم خیلی کمترشده.دوسایز و چند کیلو هم کم کردم

من خریدم ی ساعت صبح ی ساعت شب باهاش پیادا روی تند میرفتم زانوهامم هیچ مشکلی نداره۵ کیلو لاغر کردم بد ...

جدی عزیزم؟؟ ما هم تصمیم گرفتیم بخریم ترسیدم گفتن زانو درد میاره، مگه پیاده روی روی تردمیل ربطی داره به زانو؟ دوچرخه. رو. شنیدم که زانو درد میاره اما تردمیل نه

مردد شدم

الانم گرونه حداقل، 25میلیون آب میخوره  

من ایمان دارم، امسال خدای مهربون جای فرشته رفتمو پر میکنه. خدایا وعده تو حقه، باور دارم قلب شکسته منو شاد میکنی. برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرست دوست من، 💜لایک کن منم برات صلوات بفرستم💜 بهمن ماه به فضل خدا باردار میشم ان شاءالله. دامن همه منتظرا سبز💚
من عاشق تردمیلم هستم با اینکه قدیمیه چون گرون بود دست دوم خریدم  ده کیلو باهاش کم کردم در عرض ...

چقدر انگیزه گرفتم با کامنت شما و دو سه تا کاربر قبلی

بعضیا وحشتناک دل آدمو خالی میکنن 

من ایمان دارم، امسال خدای مهربون جای فرشته رفتمو پر میکنه. خدایا وعده تو حقه، باور دارم قلب شکسته منو شاد میکنی. برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرست دوست من، 💜لایک کن منم برات صلوات بفرستم💜 بهمن ماه به فضل خدا باردار میشم ان شاءالله. دامن همه منتظرا سبز💚