2726
عنوان

لاغری با تردمیل

33653 بازدید | 27 پست

سلام خانما من ۱۰ کیلو اضافه وزن دارم و اینکه هورمونامم بهم ریخته نیاز شدید ب پیاده روی دارم، ما منطقه جنوبیم اینجام خیلی گرمه منم نمیتونم برم بیرون پیاده روی.کسی هست با تردمیل لاغر شده باشه؟ اخه بعضیا میگن ب درد نمیخوره فلان ولی خودم خیلی انگیزه دارم بخرم و وررشو شروع کنم

صلوات 

تردیمل به زانو اسیب میزنه اگه زیاد از حد باشه ، حدود ۲۰ دقیقه

من تا ۵۰۰ کالری میسوزونم و حدود ۳ کیلومتر میرم با سرعت نهایت تا ۸ 

ولی بدنم به خاطر ۲ ساعت قبلش که وررش میکنم به چربی سوزی افتاده 

با محبت و شجاعت تمام دروازه های دنیا برایت باز میشه 😍
تردیمل به زانو اسیب میزنه اگه زیاد از حد باشه ، حدود ۲۰ دقیقه من تا ۵۰۰ کالری میسوزونم و حدود ۳ کیل ...

خب نظر کلی شما چیه؟ بخرم ب نظرتون ؟واقعا تاثیر داره؟

صلوات 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم خیلی دوست داشتم بخرم اما گفتن هم به انو هم به چشم اسیب میرسونه.بازم تحقیق کن یکی هم ببین کدوم مارک و چه اپشنهایی داشته باشه خوبه

مهربونم اگه دوست داشتی برای ارزوی پسرکم   که داشتن خواهر و برادر است با آمینی مهمونمون کن مهربونم❤
2728

تصمیم قطعی بگیر که حتمن حتمن ورزش کنی باهاش

منم خریدم ولی متاسفانه تو‌خونمون تبدیل به جا لباسی شده و به عنوان رخت آویز استفاده میشه در حال حاضر

اولاش فقط میزدم بعدش پشتم باد خورد و الان ۲ ساله استفاده نکردم

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب

وای نه ..زانوهام خراب کرد پاین ننه لاغر شدم بالا موند 

آخرم با ضرر بعد دو سال فروختم 

اتفاقا جای خوبی هستی رژیم غذایی بگیر 

ورزش صبح زود برو یا آخر شب همون گرما کمکت میکنه 

اب زیاد بخور 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
وای نه ..زانوهام خراب کرد پاین ننه لاغر شدم بالا موند  آخرم با ضرر بعد دو سال فروختم  ات ...

بعد تحقیقایی ک کردم نمیخرم انگار هیچکی راضی نیس. همون پیاده روی رو باید برم دیگه

صلوات 
منم خیلی دوست داشتم بخرم اما گفتن هم به انو هم به چشم اسیب میرسونه.بازم تحقیق کن یکی هم ببین کدوم ما ...

اینطور ک فهمیدم ۹۹ درصد پشیمونن. منم نمیخرم اخه از هرکی میپرسم میگه دیونه نشی بخری فقط هفته اول خوبه بعد خسته میشی

صلوات 
اخه همه دارن بهم میگن نخر فقط هفته اول خوبه

اگه اراده قوی داشته باشی و هر روز به صورت اینتروال و با برنامه بری بعدش هم حرکات کششی انجام بدی خوبه

ولی اگه مثه من بی اراده باشی فقط پولتو دور ریختی و الکی تو خونه فضا اشغال کردی

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب
بعد تحقیقایی ک کردم نمیخرم انگار هیچکی راضی نیس. همون پیاده روی رو باید برم دیگه

ما چاق ها همیشه دنبال راه جدبدیم که انگیزه بده ...به نبر من برو باشگاه ...یا پیاده روی...رژیم از همش مهمتره ....اراده کن میشه ...خودم اینطوری هستم منتظر زایمان کنم بیفتم تو رژیم باز

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
2706