2733
2734
عنوان

بیاین کمک

72 بازدید | 8 پست

من شکم وپهلودراوردم میخوام ابش کنم لطفا اگه راه کاریا ورزشی بلدین دراختیارمنم بزارین ممنون رفقای گلم

مدام دلتو میشکنن..سکوت میکنی ...هیچی نمیگی..حتی اخمم نمیکنی..اروم قلبتو برمیداری میری..اونوقته که بهـــت میـگن...بــــــی مـعرفت ❤❤❤ 

بنظرم دراز نشست عالی هس 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کدو و خیار رنده کن بخور ....اب کرفسم چربی سوزه....دراز نشست خوبه ولی اول بدنتو گرم کن....برنجو خیلی کم کن برنج فقط قهوه ای بخور.....نونم سبوس دار نونا الان شکم میارن بدون سبوس ان...سبوس بخر بریز تو ماستو ابمیوه یا سوپ بخور لاغر میکنه بعلاوه باعث سیری دراز مدت میشه خیلی چیزاس فعلا حوصلم نمیرسه بگم 😂😂😂😂

هرچیز که در جستن آنی ....آنی
2728
کدو و خیار رنده کن بخور ....اب کرفسم چربی سوزه....دراز نشست خوبه ولی اول بدنتو گرم کن....برنجو خیلی ...

وای توروخــــــــــدا حوصلت برسه

مدام دلتو میشکنن..سکوت میکنی ...هیچی نمیگی..حتی اخمم نمیکنی..اروم قلبتو برمیداری میری..اونوقته که بهـــت میـگن...بــــــی مـعرفت ❤❤❤ 

من درازنشست میرم روزی ۳۰تا

به نظرتون رقص شافل تاثیر داره؟

خخخ ینی چی؟؟؟؟

نمیدونم خودت گفتی حوصلت نمیرسه..خوب برسونش گناه داره..خخخخ

2738