2737
2734
عنوان

سلام به همگی دوستان بیایید لطفا مشورت میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 360 بازدید | 103 پست
بعدش عمرا بزاره من برم واسه کسی کار کنم

بگو ميخام خرج خودمو دربيارم به تو فشار نياد اينهمه غر نزني. بگو بابات بهش بگه

بعدم بعضي كاراي حسابداري پروژه اي هست، ميتوني تو خونه كار كني

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من ثبت نام كردم تا اين متنو برات بنويسم اول اينكه اصلا اسم طلاق نيار تا چيزي نديدي الكي خرابش نكن دوم اينكه شوهرت همه چي داره تا ميتوني ازش بگير پس انداز كن به خودت برس شيك باش مردا پول دستشون باشه برا بقيه خرج ميكنن  سوم اينكه تحصيلاتت واقعا مناسب نيست برو درس بخون موفق باش ! چهارم اينكه برو تو اجتماع و زن تو خونه اي نباش

ششم اينكه با منشي موافقت كن منطقي و اجتماعي برخورد كن اول اينكه كار ايشون چه ربطي داره به مسايل خونه راست ميگه منشي بيشتر جاها همين شرايط ميخوان بد دل هستي منتها بگو منشي مجرد نياره يا اگه اورد برو بيا بدونه زن داره

هفتم اينكه مثل زناي اجتماعي و تحصيل كرده رفتار كن اين رفتار زن هاي خونه و خاله زنك بازيارو بريز دور سعي كن محبت كني بش به جاي وابستگي شديد و علاقه اشتباه كه داره رابطتو بهم ميزنه هشتم اينكه با پس اندازي ك جمع ميكني گاهي يه چيزايي بخر بگو از طرف پدرمادرمه و اونارو هميشه بالا ببر و خط قرمز بذار كه نبايد به خونوادت بي احترامي كنه و تورو همينطوري پسنديده وبگو اگه پدرمم پولي داشت قطعا به زندگي ما مربوط نميشد

2706