2733
2734
عنوان

شوهر خواهرم زن گرفت نامرد

| مشاهده متن کامل بحث + 9362 بازدید | 191 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر عزیز میدونم درد بزرگی روی قلبتونه! 

اما وقتی میگی خواهرت عاشق شوهرش بوده قطعا حالا ک پرده ها برا‌ش کنار رفته راضی نیست ک شوهرش مجرد بمونه! 

واقعا انصاف نیست بخاطر اینکه ازدواج کرده اینطوری در موردش بگید! 

مامانتم حق داره میبینه دختر دسته گلش نیست اما شوهرش رفته ازدواج کرده حساس شده و این حساسیت از بین نمیره تا مدتها! اما خب اینم بازی روزگاره قطعا مامانت دختری همسن دخترش ببینه هم ازش متنفر میشه چون عزیز از دست داده! 

کاری جز صبر نمیشه 😔

2728
خدا رحمت کنه خواهرتو پس من چی بگم که زن داداشم بعد یکسال ازفوت داداشم با پسر عموم ازدواج کرد😔 الا ...

عزیزم خب چند سال زن بیچاره صبر کنه یه سال بخدا برای اونم سخت میگذره! 

یه کار نکنید زنده ها هم مث رفتگان بشن! 

براشون ارزوی خوشبختی کنید! 

بعد شش ماه سی ساله بود خواهرم حسرت بچه به دلش موند 

عزیزم شش ماه خیلی زود نیست ها!  تو رو خدا خودتون رو با این چیزا اذیت نکنید! شما الان داغداریو دلتون شکسته یه خشم درونی دارید! شاید واقعا دامادتو نمیتونسته تحمل کنه! 

من نمیگم و نمیدونم دامادتون خوبه یا چی! 

اما خب اونم برای بچه دار شدن سختی دیده روزهای نلخ زیاد دیده! مهم اینه که زن و شوهر همو تا زنده هستن دوست دارن! 

بخدا میدونم ب همدردی احتیاج داری و فقط باید تسلیت گفت و رفت اما واجب دونستم بدونید ک اینطوری خودتون رو عذاب ندید! 

من میدونم بمیرم شوهرم سریع زن میگیره حتی وصیت کردم نمیخواد خیلی صبر کنی گفتم اگر خونواده م هم ناراحت شدن تو برو دنبال زندگیت! اصلا طاقت ناراحتی و غصه شو ندارم. ب مامانم هم میگم که اذیتش نکنن! 

استارتر عزیز میدونم درد بزرگی روی قلبتونه!  اما وقتی میگی خواهرت عاشق شوهرش بوده قطعا حالا ک پ ...

ممنونم عزیزم از همدردیت میدونم اونم باید زن می گرفت اما خوب قبول این ماجرا برا ما خیلی سخته وگرنه اونم باید زندگی کنه

2738
منم پرولوتون استفاده میکنم بعد از چهار ماه امپول پروژسترون امپول پرولتون هفته ای یکی بهم داد ولی ...

عزیزم دیگه برای بدنیا اومدن نی نی باید از ضررهاش چشم پوشی کرد

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
عزیزم خب چند سال زن بیچاره صبر کنه یه سال بخدا برای اونم سخت میگذره!  یه کار نکنید زنده ها هم ...

گلم بقیه کامنتامم بخون من بهش حق دادم همیشه

دختر قشنگم❤بارانِ من❤تو بهترین معجزه خدایی واسه من و بابایی بعد از ۸ سال❤خدایا شکرت❤
زنده باشین اره ما بخاطر ارامش بچه ها خیلی چیزارو تحمل کردیم داداش بزرگم خیلی ضربه خورد چون پسر عمو ...

عزیزم خداحفظش کنه عزیزانت رو بهترین کاررو کردین حق دارید خیلی سخته ولی چه میشه کرد

سهم من از اون همه امید و انتظار فقط یک لنگه جوراب گل گلی شد💔👼😢