2737
2739

سلام.دوستان هر کی اطلاع داره لطفا جواب بده.پارسال از دکتر رزاقی وقت گرفته بودم برای28ابان.بعد اوایل ابان منشیشون زنگ زد گف خانم دکتر میرن از ایران وقتت کنسله...میخوام ببینم الان برنگشته یعنی؟من تهران نیستم کسی اطلاعاتی داره لطفا بهم بگید مهمه.ممنون

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

بعید میدونم اومده باشه چون میگفت احتمال زیاد برا همیشه میره...منم دستم رو تو حنا گداشت و رفت

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
بعید میدونم اومده باشه چون میگفت احتمال زیاد برا همیشه میره...منم دستم رو تو حنا گداشت و رفت

شما تهرانی؟اگه تهرانی ی پرس و جو میتونی بکنی ب منم گفتن برا همیشه میرن وای میگم شاید چون مریض خودش نبودم اینجوری گفت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
شما تهرانی؟اگه تهرانی ی پرس و جو میتونی بکنی ب منم گفتن برا همیشه میرن وای میگم شاید چون مریض خودش ن ...

اره تهرانم...اخه کسی جوابگو نیست ولی بازم از دوستام میپرسم اگه خبر داشتن بهت میگم

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
اره تهرانم...اخه کسی جوابگو نیست ولی بازم از دوستام میپرسم اگه خبر داشتن بهت میگم

ی دنیا ممنونم.درخواست دوستی میدم خبری شد گمم نکنی مرسی

ی دنیا ممنونم.درخواست دوستی میدم خبری شد گمم نکنی مرسی

چشم فدات

2738
چشم فدات

فک کنم  برگشته  رزاقی  .....    تازگی  برگشته   شمارش مطبشو داری  بهم بدی

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
فک کنم  برگشته  رزاقی  .....    تازگی  برگشته   شمارش مطبشو داری ...

اره امروز منم شنیدم برگشته ولی متاسفانه شماره ندارم..خیلی تعجب میکنم چند ماه پیش ماماشو دیدم ازش پرسیدم گفت چند سال نمیاد.

اره امروز منم شنیدم برگشته ولی متاسفانه شماره ندارم..خیلی تعجب میکنم چند ماه پیش ماماشو دیدم ازش پرس ...

امروز رفتم  پیش عارفی اعصالم داغونه  به خدا  سرم داره میترکه  ...درست حسابی جواب نمیده  ...   من یادم نیست  از کجا شنیدم   که بگرشته ... اسم کوچیکش چیه  ادرسش کجاست  

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
اره امروز منم شنیدم برگشته ولی متاسفانه شماره ندارم..خیلی تعجب میکنم چند ماه پیش ماماشو دیدم ازش پرس ...

رزاقی  درست و حسالی جواب ادمو میده     گلم  ..اخلاقش چه طوریه  ..چرا رفت  چرا اومد عجیبه 

امروز رفتم  پیش عارفی اعصالم داغونه  به خدا  سرم داره میترکه  ...درست حسابی جواب ...

اولین بار بود پیش عارفی میرفتی؟ منم یه زمان میخواستم برم پیش عارفی بعدا پشیمان شدم گفتن اخلاقش خوب نیست.دیگه رفتم پیش دکتر طرازی.

دکتر فاطمه رزاقی کاشانی

مطبش تجریش دزاشیب کنار یه دبیرستانه...سرچ کن برات دقیق بیاد یادم رفته دقیقش

رزاقی  درست و حسالی جواب ادمو میده     گلم  ..اخلاقش چه طوریه  ..چرا رفت&nb ...

اره رزاقی اخلاقش خیلی خوبه خیلی هم وقت میزاره برا مریض.

میگفتن به خاطر بچه هاش رفته ...گفتن احتمالا برا همیشه رفته نمیدونم چطور شده برگشته

اولین بار بود پیش عارفی میرفتی؟ منم یه زمان میخواستم برم پیش عارفی بعدا پشیمان شدم گفتن اخلاقش خوب ن ...

نه بار دوم  ....به من میگه    دوهفته بعد پروید   بیا  سیکل ای وی اف شروع کنیم  ...   اخه مگه  ۲ پرویدی  نباید بریم گیجم به خدا 😭😭

2706