2726
عنوان

پیرو تاپیک اس ام اس ب مادرشوهر

563 بازدید | 37 پست

دوستان وقتی یکی میاد اینجا زجه میزنه از کارای مادرشوهرش همه میگن خب فلان کارو کن فلان چیزو بگو چرا سکوت میکنی

بعد حالا ک این خانوم رفته راست و پوست کنده گفته همه میگن وااای ن چرا احترام نذاشتی 

احترام هرکس دست خودشه عزیزمن

بعدم میگید مادرشوهرت باید تو وصلت باهات تجدید نظر کنه

رسمااا دارید میگید برای ازدواج اون باید تصمیم بگیره؟

عجیبه

چند چندین با خودتون

اگر دنبال حاشیه و دعوا و..... باشی هرچقدم تلاش کنی جواب ریپلی هاتو نمیدم ☺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه اینجا همه مشکل از مادرشوهرشونه و خودشون فرشته هستن و ماماناای خودشون مادرشوهر نمیشن  

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  
2728

هیچی دارن گند میزنن به اعصاب اون عروس بدبخت😁😁😁

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹

عزیزم گفتن داریم تا گفتن...

میتونست همین حرفا رو خیلی محترمانه بگه نه اینکه اینجوری با این لحن توهین آمیز...

آخه آدم به کسی که اونقدر از خودش بزرگتره تو اس میگه بای؟!😐

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 

استارتر شما خودت همسرت با این لحن به مادرت پیام بده شاکی نمیشی؟ 

هیچکس نگفت چرا گفتی 

همه گفتن چرا با بی ادبی گفتی

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

😂😂😂😂

همیشه که یه عده فقط نیستن

اول یه گروه میان راهنمایی میکنن

بعد مخالفای اون گروه میان

سنتی در برابر صنعتی 

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
2706