2726

حالم از این دوران بلاتکلیفی عقد بهم میخوره!!!همش نگران باید باشی چون پیش هم نیستیم با کوچکترین قهری ادم میترسه بهم بخوره.دیگ بعد عروسی تو یک خونه ایم خود به خود اشتی صورت میگیره

من عاشق شوهرمم اونم خیلی دوستم داره اما مشکل اینجاست  که هر بحثی ک میشه منو ناراحت میکنه و پیش قدم نمیشه برای اشتی!!!فاصله میگیره منم طاقت ندارم که!دوس دارم اون ک تقصیر کاره بیاد اشتی کنه باهام ولی نمیاد

من چکار باید بکنم اخه

خیلی خودخواهه میگ من اشتباه نمیکنم و دعواها از جانب  تو هست!!!

در حالی ک منم حق دارم ناراحت شم خب

راه حلش چیه واقعا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه مقصره کوتاه نیا.

بزار یاد بگیره هرقهرکردنی ازجانب شما اشتی صورت نمیگیره

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐
2728

اگه واقعا اون مقصره لازم نیس پیش قدم بشی.عادت میکنه به این قضیه.بهش یاد بده که باید نازتو بکشه.

ما بهش میگیم شکاک و پارانوئید؛شما بگو با غیرت و متعصب                                                                ایران تنها جایی هست که از لفظ"روشن فکر" برای فحش دادن و تحقیر طرف مقابل استفاده میکنند!                #جهان_سوم
منکه آرزو نازکشیدنش موند به دلم😂😂😂

شوهر منم بگیر نگیر داره😕

دیگه فهمیدم کی و در چه حالی باید ناز کنم که خریدار داشته باشع

ما بهش میگیم شکاک و پارانوئید؛شما بگو با غیرت و متعصب                                                                ایران تنها جایی هست که از لفظ"روشن فکر" برای فحش دادن و تحقیر طرف مقابل استفاده میکنند!                #جهان_سوم
شوهر منم بگیر نگیر داره😕 دیگه فهمیدم کی و در چه حالی باید ناز کنم که خریدار داشته باشع

خوبه.غیرمستقیم ناز میکشه مثلا ب بهونه پرسیدن سوالی چیزی ولی هیچوقت مستقیم ناز نمیکشه میگ بدم میاد😂

خدایا خوت دونی چمه

أه...منو یاد خودم انداختی 😪اعصابم خرد شد...منم تو دوران عقد اتفاقی میفتاد همش میگفتم الان آبرومو میبرن خانواده بیچارم برا هیچ و پوچ انگشت نما میشن ..شوهرم قهر میکرد و آشتی هم نمیکرد ...همش من منت کشی هم بخاطر آبروی خانوادم هم بخاطر دل بی صاحبم که طاقت قهر نداشت...

من مدام محبت کردم مدام محبت کردمو تا یکم سمتم اومد  ...چقد حقیر شدم ...عروسی کردیم و از تاب و تب من کم شد چن تا حرکت زد منم بهش سرد شدم دیگه قهر میکرد قهر میکردم انگار نه انگار هست بود بهشم گفتم از خودت یاد گرفتم ...الان اوضاع بهتره مثل اوایل که انگار دنبال بهانه بود دنبال بهانه نیست