2737
2734

دختر داداشم ٤سالشه هرچيزي توخونه بفهمه تا مدتها هركي بياد براش تعريف ميكنه كه چه اتفاقايي افتاده مثل طوطي ميمونه تمام روز هم در حال بازيه همه حرفايي كه تو خونه ردوبدل ميشه با خودش تكرار ميكنه كلا بايد هيچ گونه حرفي جلوش زده نشه به نظرتون چيكاركنيم مامانش عاصي شده بيچاره،خواهشا راهنمايي كنيد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعدم گاهی دیدم خود طرف از بچش حسابی حرف میکشه که مثلا عمه چی گفت چی کردن چی خوردن و بچه کلا فضول بار میاد اصلا این رفتارا رو نباید جلوش کرد اگرم خودش حرفی زد تذکر بدید که نباید مسائل دیگرانو بگه

ماهد پسر قشنگ مامان دوستت دارم
2731

كاري نميشه كرد بايد جلوش حرفي نزنيد تا بزرگ بشه

تازه دختر جاري من الان ده سالشه همينجوريه  يه چيز جديد خريده بود اومد تو جمع گفت مامانم ميگه ايني كه خريدي به درد عمت مي خوره😂

عزیزم اکثر بچه ها همینن .بگی نگو هم بدتر میکنن .یه تنبیه براش در نظر بگیرن .مثلا چیزایی که دوست داره رو منعش کنن .یا تشویقش کنن .مثلا بگین افرین که این حرفو به هیشکی نمیگی جایزت یه پارک رفتن

چاره اینه وقتی که داره ازینطور حرفا میزنه اصلا اصلا بش توجه نکنین انگار که اونحا نیستو شما چیزی نمیشنوین 

حتی داد زدن هم واسش یه نوع تشویق بحساب میاد 

لگ ب حرفش گوش بدین و سوال بمرسین ک واویلا

2738
چاره اینه وقتی که داره ازینطور حرفا میزنه اصلا اصلا بش توجه نکنین انگار که اونحا نیستو شما چیزی نمیش ...

ما توجه نكنيم ولي بقيه بهش توجه ميكنن خيلي هم حرفاش براشون جالبه چون داره همه چيزه رو لو ميده

عزیزم اکثر بچه ها همینن .بگی نگو هم بدتر میکنن .یه تنبیه براش در نظر بگیرن .مثلا چیزایی که دوست داره ...

واااي خيلي لجبازه اگه تنبيهش كنيم باجيغش خونه رو روسر ميذاره،ولي تشويق فك كنم راه حل خوبي باشه

2706