2737
2734

نه ساله عروسشم وضع شوهرم تو کل خانواده بهتره الحمداله ولی بخاطر اینکه پدر شوهرم فوت شده اومدم تو یه ساختمون پنجاه متری زندگی میکنم 

همه خواهر و برادر اش با کمک های یواشکی شوهرم خونه بالای صد متر خریدن هیچی نگفتم 

تا خواستم بشوهرم بفهمونم بریم خونه بزرگتر بگیریم زد برادر شوهر بی‌لیاقت و بی عرضه م بخاطر بدهی های خونه ش سکته کرد و وبال گردنمون شد 

صد میلیون پول نقد بهش داد با ماشین زیر پامون رو 

چقدرررررر حرص خوردم گفتم اینا عیاشن ماشین میدی میرن خوش گذرانی عوض استراحت گفت نه نباید مترو سوار شه واسه قلبش خوب نیست. تو این مدت انقدر ولگردی با ماشین کردن که شوهرم تازه به حرف من رسید و پشیمون 

میشه با دلهای پاکتون برای حاجت روا شدنم صلوات بفرستید. واقعا ملتمس دعایم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

درکت میکنم جای بسی حرص است

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2738

بعد از دو سال باز به شوهرم اصرار کردم که بریم خونه بزرگتر بخریم که خودتون میدونید چه اتفاقی سر قیمت مسکن اومد

کلی ارزش پولمون اومد پایین. سه ماه رفتیم دنبال خونه داره کم کم به نتیجه میرسه که باز دیشب خواهر شوهر و مادرشوهرم زنگ زدن که برادر شوهرم اصلا نمیره دکتر و چکاپش روز انجام نمیده وضعش داغونه و مادرشوهرم رفته تو فاز افسردگی و مریضی الکی

چند سالت بود وقتي ازدواج كردي كه اين كاراشون رو نديدي؟

25 سالگی ازدواج کردم 

از سر خیرخواهی و خریت محض 

گفتی کردی کبابم

منم همین تجربه رو کردم کلی به خاطر کارای داداش آقا از زندگی عقب افتادیم تازه طلبکارم هستن بهمون گفتن میخواستین ندین

ول کن خواهر با حرص خوردن درست نمیشه انشالله خدا عوض خوبی هاتون صد برابر بده

دستمو ول نکن🤲🏻
2706