2733
2734
عنوان

وقتی تو یه جمع جدید قرار می گیرم‌...

340 بازدید | 16 پست

حس بدی دارم، خیلی معذب میشم،همش نگرانم بعد ازدواج تو جمع خونواده ی شوهر چه رفتاری بکنم،چجوری احساس راحتی بکنم؟میشه راهنماییم بکنید

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اعتمادبه نفس،روابط عمومی،،قدرت بیان واطلاعاتتوبالاببری توهرجمعی هم راحتی هم دیگران جذبت میشن هم زود دوست وهم صحبت پیدامیکنی

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
2738

منم همینطورم  حتی الانم توی جمع خانواده خودمون معذبم توی جمع دوستام معذبم روم نمیشه اصلن دیگه چه برسه به وقتی که برم تو جمع خانواده شوهر 😭😭😭😭😭 

نیازی به شرح آرزو نیس خدایا🍃همان همیشگی😍♥️🥀
اعتماد به نفس داشته باش و زیاد به خودت سختنگیر و راحت باش همین

دوس ندارم کم حرف باشم تو جمعشون، می خوام بعضی وقتا من سر حرف و باز کنم

منم همینطورم  حتی الانم توی جمع خانواده خودمون معذبم توی جمع دوستام معذبم روم نمیشه اصلن دیگه چ ...

وااای خدارو شکر تنها نیستم،من تو جمع جدید احساس غریبه بودن می کنم ،زیاد قاتی نمیشم،سر صحبتو باز نمی کنم نمی خوام این مدلی باشم،دلم می خواپ معاشرتی و خون گرم باشم

اعتمادبه نفس،روابط عمومی،،قدرت بیان واطلاعاتتوبالاببری توهرجمعی هم راحتی هم دیگران جذبت میشن هم زود ...

چجوری ببرم بالا من فقط در زمینه کنکور اطلاعات دارم همین 

وااای خدارو شکر تنها نیستم،من تو جمع جدید احساس غریبه بودن می کنم ،زیاد قاتی نمیشم،سر صحبتو باز نمی ...

اره دقیقا ولی من اگه کسی باهام صحبت کنه دیگه گرم میگیرم ولی نمیتونم خودم برم با طرف حرف بزنم یا توی جمع مثلا مجلس دستم باشه همیشه آروم و ساکت یه جا نشستم

من اصلن اعتماد به نفس ندارم اصلن ها 

همش معذبم فکر میکنم الان میگن وای چقدر زشته این دختره 

یا چقدر چاقه  

در حالی که اصلن من چاق هم نیستم زشتم نیستم ولی اینجوری فکر میکنم 

اره دقیقا ولی من اگه کسی باهام صحبت کنه دیگه گرم میگیرم ولی نمیتونم خودم برم با طرف حرف بزنم یا توی ...

منم کسی باهام حرفبزنه خوبم،ولی از اینکه همشساکت باشم حالم بد میشه حس حماقت بهم دست میده

2706