2726
عنوان

کمک میخوام، دیگه کلافه شدم

177 بازدید | 18 پست

خانمای عزیز

دخترم چهارده ماهشه، تازگیا همش پیله میکنه روی تاب بخوابه، بعد از اینکه میخوابه چون تابش ازین تابای شورتی هست میخوام درش بیارم لج میکنه، هر شب مکافات دارم به خدا، دیگه کلافه شدم، حالا شما لطفا بگین کسی محصولی سراغ داره مثل نی نی لای لای یا تاب یا کلا هرچی که بتونم بچمو روش راحت بخوابونم اذیت نشه، چند سال دیگه هم بتونم ازش استفاده کنم، انقدر خسته شدم از جیغای شب به شبش که دیگه واقعا هزینش برام مهم نیست

رو پات بخوابونش 

جواب میده؟؟

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام،عزیزم من تابی رو ندیدم که بشه بچه رو روش بخوابونی.اما بچه ها تو این سن یه مدت به یه چیز پیله میکنن و یه مدت کوتاهی گیر میدن بهش.بهت قول میدم به یه ماه نکشیده از سرش میوفته

تابشو جمع کن یه مدت دوسه شب اول سخته یه کم گریه میکنه یه چیز دیگه مثل رو پا خوابوندن جایگزین کن کم کم از سرش میفته 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 

من دخترم شدیدا به گهواره وابسته بود ولی چند روز سختی کشیدم و به پا عادتش دادم اینقد باهاش بازی میکردم تا خسته خسته بشه بعد وقتی خوابش می امد مینداختم رو پا اوایل گریه میکرد و نمیخوابید ولی من تحمل میکردم 

نه متاسفانه، اشتباه کردم ساده گرفتم

بپرس اگه میشه گهواره ایش کن،،،ولی سعی کن عادت به چیزی نکنه سختت میشه ابجیم روپا میخوابیده الان ۱۷سالشه هنوز شبا خودش سرشو تکون میده

نازنین زهراعشق یه دونه مامان😍
2706