2733
2734
عنوان

پسر خواهر شوهرم

537 بازدید | 14 پست

سلام پسر خواهر شوهرم ۱۳ سالش هست . طفلکی طی ۵ روز تشنج کرده بی دلیل الان تو بیمارستان بستری هست . تمام ازمایشاش هم خوب هست . س تی اسکن و ایناش هم چیزی نشون نداده . کسی تا حالا تجربه ای داشته ؟ 

فقط تنها امیدم به زندگیم بچمه  . خدایا خودت مراقبش باش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دختر خواهر شوهر منم همین طور شد ازمایش هاش خوب بود 

باید ببرن نوار مغز بگیرن ازش اون نشون میده 

ان شاا...که چیزی نیست تشنج از خیلی چیزای میتونه باشه حتی کم آبی و کمبود سدیم و تب و......

میشه برای مشکل داداشم (امن یجیب)بخونید🙏
2738
دختر خواهر شوهر منم همین طور شد ازمایش هاش خوب بود  باید ببرن نوار مغز بگیرن ازش اون نشون میده ...

بله میدونم ولی خیلی برام عجیبه چون حال فیزیکیش خوبه

بله میدونم ولی خیلی برام عجیبه چون حال فیزیکیش خوبه

اره فقط بعد تشنج یخورده حالت گیجی و خواب میاد سراغشون

ان شاا...که چیزی نیست ولی باز بگو دکتر مغز و اعصاب ببرن و پیگیر باشن 

ان شاا...خدا همه بچه های مریض رو شفا بده😢🙏

میشه برای مشکل داداشم (امن یجیب)بخونید🙏
اره فقط بعد تشنج یخورده حالت گیجی و خواب میاد سراغشون ان شاا...که چیزی نیست ولی باز بگو دکتر مغز و ...

من خودمم احساس میکنم افسرده شده بخاطر همین اینجوری شده . حتما میبرنش دکتر

یه بار دیگه تکرار شد دکترش گف این ترسیده یا فیلم ترسناک دیده بعدش از نظره روحی هم بش رسیدگی کردن الا ...

اینم یه ناراحتی داره منتهی نمیگه واسه همین اینجوری شده طفلکی 

یکی از همکارای ما اینجوری  شد. مدت ها به مغزش شک کردن وسیتی اسکن می کردن همه چیز نرمال نشون می داد . بنده خدا مدت ها بهش داروی صرع دادن ولی هی حالتاش تکرار می شد . شانس آورد یکی راهنماییش کرد رفت دکتر فوق تخصص  ارتعاشات الکتریکی قلب, اون دردشو تشخیص داد متوجه شد قلبش به باطری نیاز داره. براش باطری گذاشتن. حالش خوب شد الان که هفت هشت سال از اون موضوع می گذره , دیگه مشکلی نداشته.

اینم یه ناراحتی داره منتهی نمیگه واسه همین اینجوری شده طفلکی 

یکی از همکارای ما اینجوری  شد. مدت ها به مغزش شک کردن وسیتی اسکن می کردن همه چیز نرمال نشون می داد . بنده خدا مدت ها بهش داروی صرع دادن ولی هی حالتاش تکرار می شد . شانس آورد یکی راهنماییش کرد رفت دکتر فوق تخصص  ارتعاشات الکتریکی قلب, اون دردشو تشخیص داد متوجه شد قلبش به باطری نیاز داره. براش باطری گذاشتن. حالش خوب شد الان که هفت هشت سال از اون موضوع می گذره , دیگه مشکلی نداشته.

2706