2726
عنوان

کمک تو سفر چی بدم‌ به بچه م

823 بازدید | 28 پست

سلام من قراره سفر یک‌ هفته ای به گرجستان برم دختر ۹ ماهه دارم و نمیدونم اونجا چه غذایی بدم بهش؟ غذاها رو هم به شکل پوره میخوره هتل هم که اجاق گاز نداره براش چیزی درست کنم بنظرتون چیکار کنم،؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ماجان بگیر براش از داروخونه خوشمزه است وکوچیک عین شیر کوچولوهاست 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

حالا فعلا کوچیکه و بیشتر شیر  میخوره

میتونی موز و سرلاک و سوپ و بیسکوییت و از این چیزا بدی

پادشاهی در خواب دید تمام دندانهایش افتادند!دنبال تعبیر کنندگان خواب فرستاد...اولی گفت: تعبیرش این است که مرگ تمام خویشاوندانت را به چشم خواهی دیدپادشاه ناراحت شد و دستور داد او را بکشند...دومی گفت: تعبیرش این است که عمر پادشاه از تمام خویشاوندانش طولانی تر خواهد بود...پادشاه خوشحال شد و به او جایزه داد!هر دو یک مطلب یکسان را بیان کردند اما با دو جمله بندی متفاوت...نوع بیان یک مطلب، میتواند نظر طرف مقابل را تغییر دهد... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

سرلاک بگیر فقط با آب درست میشه. اونم اب جوشیده خنک

همچتین نودلیت  اینجور وقتا بدرد میخوره اونم فقط اب جوش میخواد. 

تخم مرغ اب پز 

اگه پروازت کوتاهه مدتش چندتا غذا اینجا درست کن بذار فریز بشه رسیدی هتل فوری بذار تو جایخی اتاقت

2706