2733
2734
عنوان

از بچه هام جدا شدم دلم داره میترکه😭😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1858 بازدید | 76 پست
وای خدای من چقدر بد عزیزم. خواهر من هم باشوهرش دعواش  شد اومد خونه ما شوهرش اومد بچها رو برد خو ...

خیلی سخته خیلی 

مخصوصا اینکه بخاطر فشار بالای مامانمم نتونستم گریه کنم ،الانم پیشم خوابه یواشکی گریه میکنم ک بیدار نشه

منم دیگه غلط کنم ی روز بدون بچه هام بمونم 😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یادمه هر وقت مادر و پدرم دعواشون میشد انقدر میترسیدم و حالم بد بود که فقط گریه میکردم. وقتی میگفتن م ...

دختر منم الان حس تورو داره ،خدا منو بکشه ک نتونستم زندگی آرومی براش درست کنم 😭😭😭

2728
نمیدونم عزیزم شرایطتتو تجربه نکردم،ولی منم مادرم،بچه مو هیچوقت از خودم جدا نمیکنم، شاید اگه جای شما ...

درست میگی عزیزم 

فردا میرم 

مرسی ک برام وقت گذاشتی و کمکم کردی 🌷❤️

درست میگی عزیزم  فردا میرم  مرسی ک برام وقت گذاشتی و کمکم کردی 🌷❤️

خواهش میکنم،اگه همسرتون زود از کوره درمیره و عصبی میشه،کاری کنید اروم بشه لج نکنید،حداقلش بخاطر بچه ها💝

من و تو که مادریم وقتی میخوایم همسرمون رو تنبیه کنیم نباید بچه هامون رو له کنیم خونه امنشون،خانوادش ...

کاش یک صدم گذشت وتحملی ک من تو این زندگی داشتم رو همسرم داشت ،هیچوقت این اتفاق نمیفتاد ک بچه هام اذیت شن 😔بازم اینبارم من بخاطر بچه ها کوتاه میام و میرم فردا

2738
اگه رفتی خونه خبر بده

سلام عزیزم ،آره امروز صب قبل اینکه دخترم بره مدرسه برگشتم خونه 

دیشب بعد تاپیک شوهرم اس زد باهم حرفامونو زدیم صبح زودم اومد دنبالم 

خیلی ازت ممنونم بخاطر کمکات و حرفای خوبت 😘🌷❤️

2706