2737
2739
عنوان

رسیدگی ب پوست

253 بازدید | 21 پست

کیا تو خونه ب خودشون میرسن و نتیجه دیدن؟با ماسکای خونگی و ساده؟میشه بگین...پوستم مرده هست اصن شادابی نداره

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا

ی ق غ نشاسته رو تو نصف لیوان گلاب حل کن بزار رو سماور ی حورده خودشو گرفت بیارش ازش بردار فوت کن بمال ب صورتت بعد نیم ساعت بشورش بعدشم آب یخ بزن ب صورتت باعث سفت سفید و رفع جوش و لک صورت میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منکه پوستم چرب و گندمیم هر ماسکی استفاده کردم پوستم تیره تر شده ترجیح دادم هیچی نزنم و از وقتی هیچی ...

منم گندمیم کک مک دارم و دور چشام سیاهه و جای جوش داره

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
2731
ی ق غ نشاسته رو تو نصف لیوان گلاب حل کن بزار رو سماور ی حورده خودشو گرفت بیارش ازش بردار فوت کن بمال ...

اخه انگار تاثیر ندارن.؟چقدر باید مصرف بشه 

2738
ی هفته هر روز بزن میبینی تاثیرشو

خودت استفاده کردی؟

عکس پوستمو بزارم شب خوابت نمیبره ها دیگه نشنوم ب پوستت بگی داغون

بخدا خستم کرده، همش جوش و جای جوش و منافذ باز، اصلا معلوم نیست چه مرگشه، هم خشکه هم چرب، اصلا شادابی نداره، بس که رفتم دکتر دیگه بریدم، هیچ دکتری سر در نمیاره، فقط نسخه پر میکنن جیبم خالی میشه😔😔😔😔

بخدا خستم کرده، همش جوش و جای جوش و منافذ باز، اصلا معلوم نیست چه مرگشه، هم خشکه هم چرب، اصلا شادابی ...

شاید تو هم مث من هورمون مردانه داری من بخاطر پلی کیستیک بودنم جوش میزنم ی مدت ک تو کار بچه نبودم قرص اسپیرونولاکتون و یاسمین میخوردم صورتم مث برف سفید و صاف شده بود بعدش ک ول کردم باز جوش زدم تو هم میخای ی آز و سونو بده واسه هورمونات

2706