2737
2734
اره حتما ببرش که اگه دیر بره مثل من میشه ولی طب سنتی بری بهتره من رفتم دکتر بدتر با کورتون دادنشون ب ...

حتمااا😔😟

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
استرس نداشته باش.شامپوکل تاراستفاده کن.روقسمت های درگیرلوسیون موضعی کلوبتازول بزن.بااب ولرم حمام کن ...

ابجی هپ اب سرد بده هم اب داغ استخرم که خیلی بده کلا ادمو محدود میکنه این بیماری

همه چی درست میشه 
2738

اینومن مصرف کردم البته فقط نسخه رو داشتم ازترکیه برام اوردن کاملا خوب شدم حستو درک میکنم ولی اگه پیداش کردی اول نشون دکترت بده بعد استفاده کن

مامثل دومینوبهم ضربه میزنیم!!!!من به تو!!توبه اون!!اون به اون!!
اینومن مصرف کردم البته فقط نسخه رو داشتم ازترکیه برام اوردن کاملا خوب شدم حستو درک میکنم ولی اگه پید ...

از کجا گرفتی ساختنی نیست گلم یعنی دیگه بهت نزد بعد مصرف این پماد 

همه چی درست میشه 
اینومن مصرف کردم البته فقط نسخه رو داشتم ازترکیه برام اوردن کاملا خوب شدم حستو درک میکنم ولی اگه پید ...

نسخش را نداری برا من بفرستی اشنا دارم ترکیه 

همه چی درست میشه 
ابجی هپ اب سرد بده هم اب داغ استخرم که خیلی بده کلا ادمو محدود میکنه این بیماری

درکت میکنم خودم ی مدت گرفتم ولی باهمین داروهایی ک گفتم خوب شدم.استفاده ازژیلتم بدترش میکنه.درکل بایدب چشم بیماری نگاش نکنی چون هرچی حساس ترشی واقعابدترمیشه

لطفاواسه حل مشکلموآرامش دلم یک صلوات بفرستین  
2706