2726
عنوان

رنگ مووووووو،مسئله این است!👯👰

120 بازدید | 13 پست

عصر هم تاپیک زدم،میخوام موهامو رنگ کنم ولی نمی دونم چه رنگی خوبه،دلم تنوع می خواد،رنگای تیره با لایت دوس دارم،رنگ پوستم روشنه ولی اکثرا بدون آرایشم،میشه پیشنهاد بدید چیکار کنم؟!آخه تنوع خیلی زیاده و توی انتخاب مرددم،مرسی از همتون🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم قبل از عید دکلره کرده بودم  منم خیلی تنوع طلب هستم  رفتم چند تا شامپو رنگ گرفتم  ...

شامپو رنگ رو قبلا امتحان کردم ولی خودم مهارت توی رنگ زدن ندارم و البته رنگ موقت هم نمی خوام.

آخه ریشه هاش که در میومد بدم میومد میرفتم دوباره رنگ میکردم دیگه خسته شده بودم از اینکه هی رنگ کنم&n ...

آره اینطوری بده،معلومه زیاد حساس شده بودی،من خیلی کم رنگ می کنم و بیشتر برای تنوع گاهی دوس دارم یه تغییر اساسی توی ظاهرم داشته باشم.

اگه تا حالا مش نکردی برو زمینه رو قهوهای کن با لایت های روشن خوب میشه

یه بار مش کردم دوس نداشتم چون خیلی روشن شده بود.الان یه چیز ملایم تر و طبیعی تر میخام.

زمینه اش چه رنگ باشه به نظرت؟تیره دوس دارم ولی نمیدونم بین رنگای تیره کدوم خوشگل تر میشه.

من زمینشو گفتم دودی زیتونی😂

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!