2726
عنوان

لونه عجیب

177 بازدید | 12 پست

سلام من چند وقتیه ک تو خونمون این لونه های خاک شکل رو میبینم تو دستشوییو پشت ابگرمکن تو اشپزخونه زیاده یهو میبینم مثل خااک زیاد شدننن و هر از گاهیم تو اشپز خونه یچیزیشبیه مورچه بالوار بغلش مرده میبینم .کسی این لونه هارو دیده بگه چیگار کنم؟؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

استارتر به نظرم عجیب تویی که به این لونه مورچه ها می گی عجیییب!!!!!!!

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

موریانه نباشه وساسل چوبیتونگاه کن و کابینتای ام دی اف همه جاهایی که میبینی گرد مورچه بریز انشالله برطرف میشه

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
لونه مورچه س اون بالداره هم ملکه شونه تسلیت میگم☹

اخه چطور لونه ایه ن سوراخی هست ن چیزی میشورم میره باز دونه دونه جم میشن میان عین خاکه.موریانه هم فک نکنم باشه اخه توالت موریانه؟؟؟

عزیزم برام عجیب بوده ک گفتم عجیب شمام جای تیکه انداختن خوب حرف بزن

گفتم که لونه مورچه ست 

خاک از تو دیوار می کنن میریزن بیرون لونشون بزرگ بشه 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮