2726
عنوان

دوستم مجرده و شب داره میاد.....😕😕😕

| مشاهده متن کامل بحث + 2762 بازدید | 114 پست
مادر شوهر حریم خصوصی نداره آیا؟ هر انچه برای خود نمی پسندی برای دیگرانم نپسند

چرامادرشوهرحریم خصوصی دارن....ولی شوهرمن قبلا دویتاسوخونشون دعوت میکرده ....من شاید فردا بذارم دوست مجرد دخترم حتی یک هفته شب تاصبح خونمون بمونه ولی دوست مجرد شوهرمو نه

شماکلامتوجه منظورمن نشدی....بهتره ادامه ندیم✋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونین بستگی به روابطتتون داره!  اینکه کلا شما و شوهرتون اهل اینکه با دوستانتون گروهی حالا شامل افراد مجرد و متاهل باشه بیرون میرین یا خیر. اگه اهلش نیستین خب اره الانم معذب هستی و کمی هضم نشده ست. اما اینکه ادم هرکسی رو به هم زندگیش راه نده. حرف منطقی هست. اما خب اگه شوهرتون اخلاق اوکیی دارن یا دوستتون حریم نگه میداره خب مشکلی نداره.

من خودم به شخصه توو یه اکیپ خیریه بودیم.اما افرادش همه باخلاق و با تحصیلات و این ها. بعضی هاشونم دوستای 10 ساله ی من بودند.  دوستم با شوهرش تو همین اکیپ اشنا شد. الان اونا یه شهر دیگن. منم یه شهر دیگه.  دوستم تولد گرفته بود. منم که مدتها نرفته بودمبودم شهر بچها ها. دعوتم کرد. رفتم خونشون و سه روز فوق العاده گذروندیم. نسخه کلی نمیشه داد. بستگی به خودتون و احساستون و دیدتون داره. اما خب کلا دیدار ها برای شادی هست اگه معذبین. الان بگین خیر بهتره تا بیاد و دو روز خیلی بد گذرونین. 

2728
حالا دوروز میخاد بیاد چرا اینجوری میکنی؟؟؟؟ دیگه انقدرم ک دوستان میگن هم نیست ک خوبیت نداره ینی شوخر ...

نه ب شوهرم ک شک ندارم ب دوستم دارم😁😁

اخه با صابکارشم ک متاهلع خیلی صمیمی شده

چرامادرشوهرحریم خصوصی دارن....ولی شوهرمن قبلا دویتاسوخونشون دعوت میکرده ....من شاید فردا بذارم دوست ...

متوجه منظورتون شدم 

ولی اینکه گفتی می گم شوهرم دوستش رو ببره خونه مادرش برام جالب بود

به هر حال اون زمان شوهر شما مجرد بوده و منزل پدرش زندگی می کرده زمان تاهل مادرش خیلی راحت می تونه بگه مگه خونه من هتله که مهموناتون رو میارید اینجا 

نه متوجه حرف من نشدی من قضاوت نکردم ...استارتر گفتن برای کار خاصی نمیاد یعنی واجب نیست اومدنش ...منم ...

عزیزم این یعنی قضاوت کردن: «اگه دختره خوب و خانواده دار بود که تا این ساعت بیرون نبود، که دوست پسر نداشت، که موهاش بیرون نبود، که تو فلان جا کار نمی کرد. که تنها زندگی نمیکرد. که ال نبود بل نبود» شما کاری که از نظرت خوب نیست خودت انجام نده. نرو مهمونی یا مهمون قبول نکن. ولی دیگران رو قضاوت نکن. 

مگه جذامي داره مياد كه فقط شووهرت ميگيره!!😕😕😕😕

اگه به دوستتو شوهرت اعتماد داري پس درست برخورد كن 

منم تا حالا ١٠بار دوست مجردم اومده خونمون و شبم مونده مشكلش كجاس!!!

انقد بدبيني!!!😑

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
بگو مادر شوهرم حالش بده جند شب پيش منه ببخشيد  يا شوهرم حالش بده همه ميان عيادتش ببخشيد نميتون ...

کلا ببخشید😂😂😂😂

یه زمانی ژلوفن من بودی از وقتی شدی استامینوفن بقیه دیگه شیاف منم نیستی بی بی😂
اگه با دوستت نزدیک هستی، شوهرت و ایشون هم آدمای معقول و قابل اعتمادی هستن به نظرم دوستیت رو خراب نکن ...

اونجوری ک نمیگم نیاد

کلا ولی نمیپسندم

اگ لینجا کاری داشت یا اثن باهم میتونستیم تفریحی بریم یچیزی

اما الان با بچه کوچیکم حتی بیرونم نمیتونیم بریم

صمیمی هستیم،نمیتونستم

واقعن صمیمی هستین چ ایرادی داره ؟اون الان مجرده نمیدونه زندگی متاهلی چجوریه ولی نمیشه ک دکش کرد هرچی باشه دوستته اگه برنجونیش بنظرم پشطمون میشی

خدایا مواظب تو دلیم باش 

واقعا دلم برای اون دختر سوخت 

شما چه دوستی هستی که حتی دو شب موندن دوستت برات شده معضل 

اره درسته جامعه خراب شده و این حرفا ولی مردم که دیگه همه حیوون نیستن به زن و شوهر بقیه چشم داشته باشن 

اونم معلومه دختر ساده ای هست 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
2706