2410
2553

سلام دستای گلم

دارم پسرمو از شیر میگیرم به نظرتون اگه روزا صبر زرد بزنم شبا نزنم بدم بخوره بد عادت میشه و نمیتونم دیگه جدا کنم ؟؟؟

دوست ندارم یهویی بگیرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بله عزیزم بد عادت میشه شباذهم بهش قبل خواب شیر پر چرب بده بخوره اگر هم نصف شب بیدار میشه دوباره بده بخوره من دخترمو اینطوری گرفتم اونجوری که روز شیر نخوره شب بخوره خودتم اذیت میشی

عشق مامان وبابا سوگند خانم وآقا بنیامین 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
2456
2714

من کم کم وعده هاشو حذف کردم و اول هم شیر شبشو قطع کردم! قبل خواب میدادم و نصف شب هم چندشبی گریه زاری کرد که بهش درحد یکی دوقلوپ شیر پاستوریزه با فنجون یا یکم آب میدادم تا اینکه دیگه شبا واسه شیر بیدارنشد! بعدش وعده ی صبح زود رو حذف کردم و کم کم فقط رسوندم به شیر قبل خواب که اونم به جاش با فنجون شیر پاستوریزه ولرم میدادم و اصلا نفهمیدیم کی ترک کردیم

کتاب گرون شدصف نکشیدیم،،،شایدتنهادلیل صف کشیدنهامون همین باشه😕

چند تا از دوستای من بودن که همین روش شما رو انجام دادن وتا چندین ماه درگیر بودن بچه گیج میشه وهمین زور خودت هم خسته میشی قبل از خواب شیر با شیشه بهش بدی بخوره خیلی خوبه 

من کم کم وعده هاشو حذف کردم و اول هم شیر شبشو قطع کردم! قبل خواب میدادم و نصف شب هم چندشبی گریه زاری ...

چه خوب حالا من دخترم متنفره ازشیرپاستوریزه😞موندم چجوری بگیرمش ازشیر

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 
2706