2726
عنوان

خاطرات ترسناک

| مشاهده متن کامل بحث + 12040 بازدید | 163 پست

دوست دارم ولی میترسم بخونم...با بدبختی دل میكنم از تاپیك و میرم

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خونه قبلیمون مامانم داشته جلوی در ورودیرو گردگیری میکرده یهو پرتش کردن مامانو وسط خونه یکبارم ...

امشب من سکته نکنم صلوات😳😳😳😳😳😳😱😱😱

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
2728

بچه ها نمیدونم من زیاد دیدم ولی چن نکته رپ بگم بهتون شبا در زدن به هیچ وجه احساس کردین ادم نی باز نکنین حتی جواب هم‌ندین اگه حس کردین صدا میاد خودتونو بزنین به نفهمی چون بفهمن که اهمیت میدین بیشتر اذیتتون میکنن 

یا مثلا یه خاطره ی دیگه اینکه خونه مامان بزرگم قبلا قبرستون بوده و دقیقا جلوی در خونشون امامزاده اسماعیل هست تو میانه میتونین تحقیق کنین . تو امامزاده یه مناره بلند هست که از توی حیاط میشه دیدشون 

یروز منو و دختر خالم به رسم همیشگی رفتیم تو حیاط برای درد و دل و بحث کشیده شد به ترس و اینا یهو گفتیم که بیا مناره رو نگاه کنیم ترسمون بریزه . مناره رو که دیدیم . دیدیم یه سایه قد بلند سیاه داره توی مناره میچرخه . حالا نصفه شب یه جیغی زدیم ولی هیچکس تا الان هم حرفامونو باور نمیکنه چون بچه بودیم 

خدایا کمکم کن ..... 

توروحتون یعنی توروحتون هااااااا من همسرم شب کاره همیشه از به بعد چحوری بمونم تو خونه تنها

.اگه قبل انجام هرکاری این جمله رو باخودمون بگیم  90% گناه هارو انجام نمیدیم...  اگه امام زمان جای من بود چیکار میکرد؟؟!!!!
2706