2737
2734
عنوان

امان از بعضی ها...

| مشاهده متن کامل بحث + 468 بازدید | 46 پست

خواهر شوهر منم زمانی که میخواستیم عقد کنیم جدا شده بود. ولی الان دوباره ازدواج کرده

گفته بود بخاطر اینکه کسی حرفی نزنه من نمیام تو اتاق عقد. منم گفتم تا نیای منم عقد نمیکنم. اخه خواهر شوهرم خیلی مهربون و ماهه😍😍

بابام هم بهش گفت ما به اینچیزا اعتقاد نداریم

اتفاقا اومد و بالای سرمون قند هم سابید برامون😊😊

❤️درک متقابل زندگی رو به بهشت تبدیل میکنه❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهر شوهر منم زمانی که میخواستیم عقد کنیم جدا شده بود. ولی الان دوباره ازدواج کرده گفته بود بخاطر ...

افرين ب شما

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
بهتره اون شخص کلا مراسم همچین افرادی رو نره چون شخصیتش بالاتر از اینه بره بیرون خطبه تموم شد برگرده

ادم از كجا بدونه تو ذهن ادمهايي ك كلي ادعاي با سوادي و باشعوري دارن چ خرافاتي هست

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
2731
ممنونم عزیزم. من اصلا به این خرافات اعتقاد ندارم. هممون انسانیم😊💗

تو رو لحاظ ميكنم تو ليست عروساي نمونه و استثنا ني ني سايتي

[QUOTE=] اتفاق خاصي ك براشون نيفتاده خوب خوش خرم زندگي ميكنن نميدونم ديگه چي قرار بشه فقط من شنيدم زنه ام ا ... [/QUOTE]

من مطمئنم دل شکستن تاوان داره ،یه روز جواب پس میدن .

اصلا ماها خانوادگی تو این وادیا نیستیم،چه طلاق گرفته اش چه مجردش چه بدون پدر بودن ،هیچکدوم برامون مهم نیست سر عقد ،اصلا این چیزا رو برای اولین بار تو  سایت شنیدم.باعث تاسفه واقعا !...

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.
تو رو لحاظ ميكنم تو ليست عروساي نمونه و استثنا ني ني سايتي

خخخخخ. ممنون عزیزم😍😍

خواهر شوهرم چند ماه بعد از عقد ما. عقد کرد والان خییییییلی خوشبخته💗💗

خیلی هم هوای منو وشوهرم رو داشت و داره😊😊

2738
خخخخخ. ممنون عزیزم😍😍 خواهر شوهرم چند ماه بعد از عقد ما. عقد کرد والان خییییییلی خوشبخته💗💗 خیلی ...

عزيزم تو ك انقد مهربوني برامنم دعا كن مشكلاتم حل بشه

عزيزم تو ك انقد مهربوني برامنم دعا كن مشكلاتم حل بشه

خواهش میکنم عزیزم. مهربونی از خودته

از ته دلم دعا میکنم مشکلاتت حل بشه. و لبخند و شادی بیاد تو زندگیت. الهی امین💗💗💖💖

خدا خیلی بزرگه عزیزم. خیییییییییییلی

خواهش میکنم عزیزم. مهربونی از خودته از ته دلم دعا میکنم مشکلاتت حل بشه. و لبخند و شادی بیاد تو زندگ ...

ممنونم تو هم شاد و خوشبخت باشي

بعضي كابراي اينجا مث شما خيلي مهربونن بعضي ها هم خيلي بي ادب

امشب يكيشون  باعث ناراحتيم شد 

ادم از كجا بدونه تو ذهن ادمهايي ك كلي ادعاي با سوادي و باشعوري دارن چ خرافاتي هست

نه وقتی میگن نباشه تو جمع اون فردذکا مطلقه یا بیوه هست باید با خانواده اش پاشن و برن و دیگه هم برنگردن بقیه هم نباید ساکت باشن و بگن چقدر زشته این رفتار

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
ممنونم تو هم شاد و خوشبخت باشي بعضي كابراي اينجا مث شما خيلي مهربونن بعضي ها هم خيلي بي ادب امشب ي ...

تشکر عزیزم. منم خیلی وقتا ناراحت شدم تو این سایت ولی چیزی نگفتم

امیدوارم خدا دل مهربونت رو اروم کنه عزیزم😔😔💗💗

نه وقتی میگن نباشه تو جمع اون فردذکا مطلقه یا بیوه هست باید با خانواده اش پاشن و برن و دیگه هم برنگر ...

اها اينجوري! نميدونم واقعا 

افكار مسخره اي هست ك داريم!

مثلا پسر ميذارن روي پاي عروس داماد يا حنابندون رو پسر بچه حنا بذاره نميدونم چكار كنه... ب هر حال از پسر بچه استفاده ميكنن برا اينكه عروس داماد پسر دار بشن

اينم من ديدم   خدائيش چ فاميل داغوني داريم ك اينا رو ديدم

تشکر عزیزم. منم خیلی وقتا ناراحت شدم تو این سایت ولی چیزی نگفتم امیدوارم خدا دل مهربونت رو اروم کنه ...

ممنونم  

2706