2737
2734
عنوان

بوسیدن گوش نوزاد 😨😨😨

| مشاهده متن کامل بحث + 1817 بازدید | 41 پست
اگه بچه اذیت بود حتما بعد بوسیدنش با جیغ و صدای بلند گریه میکرد اما خدا را شکر که بعدش جیغ و گریه ن ...

نه ولی میترسه انگار یهو میلرزه😔😔😔😔😔😔😔

من یک فک میکردم قلقلکش میاد ولی الان ....

قدر مادر را فقط نوزادی میداند که اگر تنی عطر مادرش را ندهد آن را پس میزند گمانم تنها اوست که میداند هیچکس جز مادر ارزش معشوق بودن را ندارد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه ولی میترسه انگار یهو میلرزه😔😔😔😔😔😔😔 من یک فک میکردم قلقلکش میاد ولی الان ....

عزیزم نگران نباش چیزی نیست

فقط برا احتیاط فردا ببرش دکتر که از دل نگرانی در بیاری

و یه چیزی هم نذر کن

مثلا یه جز< قران بخونی

عزیزم نگران نباش چیزی نیست فقط برا احتیاط فردا ببرش دکتر که از دل نگرانی در بیاری و یه چیزی هم نذر ...

ممکنه مثلا خدایی نکرده صدای سوت تو گوشش باقی بمونه و اذیت کنه آخه ببرشم معاینه که اونو نمیفهمن😭😭

چیکار کنم حالا چرا انقد من نفهممم

قدر مادر را فقط نوزادی میداند که اگر تنی عطر مادرش را ندهد آن را پس میزند گمانم تنها اوست که میداند هیچکس جز مادر ارزش معشوق بودن را ندارد 
2731
ممکنه مثلا خدایی نکرده صدای سوت تو گوشش باقی بمونه و اذیت کنه آخه ببرشم معاینه که اونو نمیفهمن😭😭 ...

عزیم اونها دستگاه دارن و قطعا دکتر می فهمه

من تجربه بچه داری زیاد دارم

مطمئن باش اگه بچه اذیت بود فقط گریه میگرد اون هم گریه های با جیغ بلند

فقط در همون چند دقیقه اول اذیت بوده 

و بعدش می بینی که حالش خوب شده

اصلا نزار اینکارو کنه من شوهرم یک ساعت پیش امتحانی گوشمو بوسید هنوز داره سوت میکشه بیچاره بچه 

اتفاقا من به شوهرم میگفتم به خواهرش بگه بوس نکنه میگفت چرا میگی بعد یبار گوش شوهرمو بوس کردم تازه فهمید چی میگم دیگه هر وقت بوس میکنه بهش میکه نکن

عزیم اونها دستگاه دارن و قطعا دکتر می فهمه من تجربه بچه داری زیاد دارم مطمئن باش اگه بچه اذیت بود ...

خیلی ممنون عزیزم یه کم خیالم راحت شد با حرفات 

ای خدا من میکشت اینکارو نمیکروم از عذاب وجدان خوابم نمیبره حیوونی بچه ام همچین مظلوم خوابیده گریه ام میگیره😭😭😭

اتفاقا من به شوهرم میگفتم به خواهرش بگه بوس نکنه میگفت چرا میگی بعد یبار گوش شوهرمو بوس کردم تازه فه ...

نی نی شما چند ماهشه؟ ؟

2738
۴ ماه

آخی خدا حفظش کنه 

دعا کن گوش نی نیم چیزیش نشه خیلی استرس دارم به خدا دارم میگیرم از نگرانی😔