2726
عنوان

بیاین از مصیبت های مردم سیل زده خوزستان بگم براتون😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1999 بازدید | 125 پست
۲۶سالمه الان باید اوج خوشبختیم بود ولی فقط دارم غصه خودم وبچم وخانوادم وازهمه مهمتر ایرانمو میخورم ک ...

دقیقا همین حس رو منم دارم...میرم بیرون نگاه به مردمم میکنم اعصابم به هم میریزه میگم خدا میدونه چه فشاری روشونه😔

بعد یکی از کاربرا میگه بابا گذشت تو هنوز غصه میخوری؟

داره همه چیز برامون عادی میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا همین حس رو منم دارم...میرم بیرون نگاه به مردمم میکنم اعصابم به هم میریزه میگم خدا میدونه چه فش ...

تلوزیون خوزستان که ترانه پخش میکنه انگار نه انگار🙄

2728
ما با عرب وصلت کردیم اتفاقا به شوهرخواهرمم گفت چرا اینکارو میکنن؟ گفت برای حفظ روحیه خودشونه

عزیزم ساعت ۴ صبح وقت روحیه دادنه یا خوابیدن....نمیگم همون ادما درد ندارن و فشار روشون نیست اما این رفتارا درست نیست واقعا

فقط خانوما بدونید مردم استانم خیلی تحت فشارن و زندگیشون با دوتا یزله یا شنا تو سیل ، خوش و خرم نمیشه

بچه ها به شدت داره گرم میشه شبا میشه کاری کرد ولی روزا اصلا نمیشه بی کولر😐

همین الان به نظرم خطر بزرگ بعدی شیوع بیماری‌های واگیر دار هست. جایی با آب و هوای خوزستان و بعد از سیل و با شهرهایی بزرگ با مشکل فاضلاب این قضیه شوخی نیست. بیخود نبود که تنها چیزی که یونسکو فرستاد واکسن بود در در جه‌ی اول. خدا کنه جدی بگیرن و بیماری شیوع پیدا نکنه. 

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»
عزیزم ساعت ۴ صبح وقت روحیه دادنه یا خوابیدن....نمیگم همون ادما درد ندارن و فشار روشون نیست اما این ر ...

هرکس یه جور دلش آروم میگیره دلیل نمیشه بدون اطلاع از فرهنگ یه قوم به عملشون ایراد بگیریم. گیرم این کارم بکنن دلیل میشه تنها بمونن آدم حساب نشن؟ گیریم که روحیه شون بالا باشه لبخند بزنن به مصیبتی که سرشون اومده توجیه نمیکنه ظلمی رو که در حقشون میشه

همین الان به نظرم خطر بزرگ بعدی شیوع بیماری‌های واگیر دار هست. جایی با آب و هوای خوزستان و بعد از سی ...

خدا بهشون رحم کرده هنوز هوا خنکه. شاید چون تو بیابونن

2706