2733
2734

دوست همسرم با خانمش مهمونمون بودن ،بعد شام من مهمونهارو چند لحظه تنها گذاشتم وقتی اومدم دیدم دارن جم و جور میکنن خانمه به هوای سالاد رفته سر وقت یخچال! دیدم داره تو یخچالمو وارسی میکنه اصلا اصلا خوشم نیومد ! من که نخواستم کمک کنن نهایتش میخواد ادم کمک کنه وسیله رو بزاره رو میز اشپزخونه  بره نه اینکه به هوای کمک بیاد وارسی کنه تاپیک زدم بگم اگه یه عده از این مدل اخلاق ها دارن وقتی جایی میرن بزارن کنار خواهشا اولا خیلی زشته دوما فکر نکنید صاحبخونه متوجه نمیشه !گیریم دیدی توش چی بود که چی این کار !خیلی بدم اومد خیییلی😤شما هم از این رفتارا دیدید از دوست و اشناتون ؟

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

کل خانواده شوهرم مخصوصا خواهر شوهرم خیلی خیلی فضول همه جا رو نگاه میکنه ب روی خودشم نمیاره

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂
2706